Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Szablony www, szaty graficzne

Wybierz wygląd dla Twojej nowej strony internetowej!

Czym są szablony www? Jak ich używać?

Szablon www to taka "ramka" graficzna, w której wystarczy umieścić treść (tekst, zdjęcia, inne elementy) aby stworzyć podstronę, a następnie połączyć kilka takich podstron, aby utworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową. Stworzenie strony www opartej o szablon jest bardzo łatwe.

Oferujemy szablony www w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest nielimitowana ilościowo i czasowo licencja - raz zakupionego szablonu można użyć dla dowolnej ilości własnych stron internetowych przez dowolnie długi czas. Drugim wariantem jest zakup szablonu na wyłączność - wtedy taki szablon strony internetowej jest już tylko własnością Kupującego - przekazujemy majątkowe prawa autorskie do szablonu i wycofujemy go z naszej oferty.

Naturalnie, w większości przypadków razem z sprzedawanym szablonem wykonujemy wdrożenie tego szablonu (w promocyjnej cenie) - tworzymy dla Klienta pełną witrynę www na bazie szablonu, projektujemy podstrony, wypełniamy je przesłaną przez Zamawiającego treścią, kadrujemy, poprawiamy i wklejamy ilustracje, wykonujemy dodatkowe elementy interaktywne lub animowane, formularze i inne elementy. Dla większych projektów opartych o nasze szablony, oferujemy również gratis roczny lub dwuletni hosting i zakup i utrzymanie domeny internetowej.

W następnym kroku oferujemy doradztwo - jak modyfikować, usprawniać stronę, doradzamy jak prowadzić i reklamować serwis www, aby odniósł sukces w Internecie oraz wyprzedził inne witryny w rankingach wyszukiwania i w ilości odwiedzających. Jak modyfikować zastosowany szablon www, aby lepiej odpowiadał wymaganiom serwisu i lepiej prezentował treści.

A propos odwiedzających: oferujemy instalację bardzo dobrych, przetestowanych przez nas systemów zliczania i prezentowania odwiedzin. Jest kilka rozwiązań które samoczynnie podpowiadają działania polepszające widoczność stron internetowych w Sieci. Jest także możliwość doinstalowania bardzo intuicyjnego panelu administracyjnego CMS, umożliwiającego Klientowi w łątwy sposób samodzielne prowadzenie i modyfikacje strony internetowej w bardzo szerokim zakresie.

Nasi Klienci nigdy nie pozostają osamotnieni: niezależnie od wartości zamówienia, zawsze oferujemy nielimitowane czasowo wsparcie, doradztwo i serwis witryn internetowych. Służymy dobrą radą popartą doświadczeniem w branży tworzenia i prowadzenia serwisów internetowych oraz działalności w Sieci w ogóle. Mamy też duże doświadczenie jeśli chodzi o projektowanie graficzne (nie koniecznie związane z Internetem) oraz programowanie (także aplikacji mobilnych i programów komputerowych).

Zapraszamy do zadawania pytań i do współpracy. Gwarantujemy świetne pomysły i rzeczowe informacje. Zadzwoń (tel. 697-473-572) lub napisz (e-mail: biuro@revolweb.pl) - odpowiemy na pewno, z profesjonalną ofertą i kilkoma możliwościami rozwoju, o których dotąd nie słyszałaś/eś.

Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

Szybka wiadomość bezpośrednia:

Nasi Klienci

 • Klient: Narodowy Fundusz Zdrowia
 • Klient: Fortis Media
 • Klient: Instrukcja.pl
 • Klient: Gastromaniacy
 • Klient: Uniwersytet Wrocławski
 • Klient: Astrid Berlin
 • Klient: Mundo Aleman
 • Klient: Teralab
 • Klient: 4 Intellect
 • Klient: Reso
 • Klient: ID Ads
 • Klient: Grupa Medium

Referencje

Co sądzą o nas nasi Klienci?

Pisma referencyjne od naszych Klientów Kliknij aby Zobaczyć
pisma referencyjne »
Lifting stron www

Informacje

RevolWEB Piotr Sadowski Rewolucyjne witryny WWW NIP: 611-259-02-63
REGON: 020484324
BRE BANK: 50 1140 2004
0000 3902 4764 1380
biuro@revolweb.pl tel. 697-473-572 Rok założenia marki: 2001.
Rok założenia firmy: 2007.