Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Cafe Emocje

Szablon - Strona www dla kawiarni

Strona dla prezentacji kosmetyku

Szablon 'Beauty Chin' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 36

Powrót do listy szablonów Beauty Chin

Zapytaj o ten szablon:

Strona dla prezentacji kosmetyku

Numer szablonu: 36

Minimalistyczna witryna zaprojektowana jako projekt reklamy, co podkreśla efektowna forma uzyskana kosztem niewielkiego obszaru publikacji. Witryna zbudowana na podstawie tego szablonu nadawała się będzie głównie do prezentowania krótkich artykułów i niewielkich treści.

Dodatkowe informacje o szablonie

Efektowna witryna reklamowa musi być oparta na mocnym, wyrazistym szablonie. Szablon Beauty Chin to minimalistyczny, finezyjny i bardzo kobiecy sposób prezentacji kosmetyku. Główny element tła opiera się na zamknięciu treści w kropli niebieskiego, gęstego płynu. Nieznaczne, czerwone elementy w postaci okrągłego buttonu i szminkowej czcionki sloganu, jeszcze bardziej zwracają uwagę na kobiecy wydźwięk tej witryny.

Elementem centralnym powyższego szablonu jest niebieski okrąg, otoczony przez ciemnoniebieskie buttony, niczym wydobywające się bąbelki. Wewnątrz dużej "kropli" umieszczono elementy właściwe strony - zdjęcia reklamowanych produktów wraz z ich opisami i specyfikacją. Turkusowe, modne odcienie szablonu od razu przywodzą na myśl branżę kosmetyczną, a zatem użycie go w swojej kampanii reklamowej to najlepszy sposób na to, jak pozwolić się skojarzyć odbiorcy z właściwą sobie branżą.

Szablon Beauty Chin przeznaczony jest dla prezentacji kosmetyku. Jest idealny do stron o charakterze katalogowym, w których centralnej części muszą się znaleźć najnowsze i najbardziej promowane produkty kosmetyczne lub inne kojarzące się bezbłędnie z branżą urodową.

następny szablon: Color Serv

Szablon - Strona dla firmy hostingowej