Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Multinfo

Szablon - Strona www dla zarządcy nieruchomości

Strona www dla bloga pisarskiego

Szablon 'Ximple' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 69

Powrót do listy szablonów Ximple

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla bloga pisarskiego

Numer szablonu: 69

Ten szablon nie zawiera plików graficznych. Wszelkie kształty, napisy oraz kolorystyka zdefiniowane są w pliku CSS, co daje całkowitą kontrolę nad wyglądem strony opartej na tym szablonie.

Dodatkowe informacje o szablonie

Blog pisarski to miejsce szczególne - nie będziemy się na nim spodziewać zdjęć, ozdobników i fajerwerków - i słusznie. Zechcemy natomiast znaleźć się w miejscu, w którym za pomocą liter kreuje się inny, magiczny i kolorowy świat. Dlatego na stronie www pisarza to właśnie litery powinny być na pierwszym miejscu, a raczej to, co z ich pomocą powstaje.

Szablon Ximple nie zawiera więc żadnych plików graficznych - jest oparty w całości na systemie CSS, co daje pełną kontrole nad treściami w niej zawartymi. Jest to niezwyjke ważne w przypadku bloga pisarskiego, w którym zmiany będą wprowadzane systematycznie. Górna część szablonu przeznaczona jest na tytuł i slogan, zaś dolna-centralna na blogowe treści. Znalazło się też miejsce po prawej stronie na ciekawe linki do innych stron oraz przedstawienie pokrótce informacji na temat bloga. Strona utrzymana jest w przyjemnych szarościach i bieli, otoczonych granatową ramką. Ta kolorystyka i prostota, a wręcz banalność formy sprzyjają zanurzeniu się w magiczną treść, która w tym przypadku gra główną rolę. Minimum ozdobników, maksimum treści - to cel, który przyświeca każdemu pisarzowi, który chce, by go czytano, a nie tylko oglądano.

następny szablon: Broad Sheet

Szablon - Strona www do prezentacji osoby