Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Broad Sheet

Szablon - Strona www do prezentacji osoby

Strona www dla organizacji

Szablon 'Greener' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 67

Powrót do listy szablonów Greener

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla organizacji

Numer szablonu: 67

Estetyczy szablon wykonywany z naciskiem na optymalizację pod kątem technik SEO/SEM. Doskonały zarówno na profesjonalną witrynę informacyjną, jak i dla prostej strony będącej zapleczem pozycjonerskim.

Dodatkowe informacje o szablonie

Organizacje, szczególnie te o profilu charytatywnym, dobroczynnym, jak i ekologiczne, powinny posiadać przejrzystą, czytelną witrynę, która będzie wzbudzała zaufanie i poczucie wspólnoty. Nie jest łatwo osiągnąć taki rezultat za pomocą środków wizualnych, ale projektantom szablonu strony Greener wyszło coś naprawdę ciekawego.

To szablon w delikatnych odcieniach błękitu, przełamanego prostymi elementami graficznymi w kolorze ostrej pomarańczy. Ten element graficzny to ciekawe zdjęcie w skali makro umieszczone w centralnej części witryny, oraz wąski pasek rozdzielający tytuł strony od jej sloganu, a także punktor podtytułu w postaci pomarańczowego kwadratu. To detale, które kojarzą się ze świeżością, działaniem, ale działaniem w sposób subtelny i nie narzucający się. Dlatego właśnie Greener jest szablonem idealnym dla różnego typu organizacji - nie pozwala się wtłoczyć w żadne ramy, wywołuje określone uczucie poczucia przynależności i odpowiedzialności, a jednocześnie nie narzuca odbiorcy agresywnie, co ma myśleć na temat właściciela tej witryny.

Całość podzielona jest delikatnymi, minimalistycznymi ramkami na poszczególne sektory, co sprawia, że treści są uwypuklone.

następny szablon: Aukcje256

Szablon - Strona www dla aukcji