Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:New Green Tech

Szablon - Strona www dla firmy technologicznej

Strona www dla laboratorium

Szablon 'NeoLab' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 10

Powrót do listy szablonów NeoLab

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla laboratorium

Numer szablonu: 10

Estetyczna szata graficzna i szablon HTML/CSS dla strony laboratorium lub związanej z nauką. Wszsytkie grafiki są łatwe do wymiany na inne, co sprawia że szablon ten jest bardzo elastyczny w użyciu i można go zastosować także jako witrynę wielu innych branż

Dodatkowe informacje o szablonie

Laboratorium naukowe kojarzy nam się ze sterylną czystością, białymi wnętrzami i stalowoniebieskimi elementami dodatkowymi. Dokładnie taki jest szablon NeoLab, dedykowany dla laboratoriów chemicznych, medycznych i innych.

Szablon utrzymany jest w kolorze bieli, kojarzącej się z czystością i sterylnością. Dodatkowe elementy, takie jak symbolizujący laboratorium mikroskop w lewym górnym rogu, oraz delikatny motyw przestrzeni laboratoryjnej na górze szablonu, wprowadzają odwiedzającego w surowy, naukowy klimat. Taki odwiedzający już wie, że na stronie znajdzie tylko i wyłącznie konkret, w postaci suchych faktów.

Szablon zaprojektowany został głównie pod funkcję informacyjną - znajduje się na nim dużo miejsca na tekst, zaś pasek nawigacyjny z buttonami został wyodrębniony na chłodnym niebieskim tle i wyposażony w trafiające do podświadomości symbole.

Szablon strony jest bardzo prosty, poszczególne elementy oddzielone są od siebie poziomymi, prostymi liniami, ze względu na delikatną kolorystykę nie wyodrębniający ich w sposób drastyczny. Całość kojarzy się z profesjonalizmem, prostotą i czymś w rodzaju troski, dbałości o dobro innych osób.