Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Soq

Szablon - Strona www o muzyce młodzieżowej

Strona www dla inkubatora biznesu

Szablon 'IdeaSick' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 73

Powrót do listy szablonów IdeaSick

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla inkubatora biznesu

Numer szablonu: 73

Prosty, stonowany szablon w niecodziennej kolorystyce, który (poza atrakcyjną grafiką nagłówka) eksponuje treść i ilustracje prezentowanych artykułów. Jednocześnie jednolita forma daje okazję to stworzenia witryny o bardzo spójnym wyglądzie.

Dodatkowe informacje o szablonie

Biznes, idea, przedsiębiorczość - te słowa potrzebują wyraźnych, konkretnych symboli, a co może być lepszym symbolem niż kolor? Szarość - dominuje w szablonie IdeaSick, dedykowanym stronie inkubatora przedsiębiorczości. Szarość jest kolorem powagi, zaufania i pieniędzy. Z pewnością kojarzy się z poważnie prowadzonym, dobrze rokującym biznesem. Z kolei drugi kolor przełamujący tę nudną szarość, to kolor ciemnego, głębokiego morza. Chłodne barwy uspokajają potencjalnego odbiorcę i dają wrażenie profesjonalizmu, powagi i spokoju. To kolory oznajmiające: "wiem, co mówię, i wiem jak to osiągnąć". Wprost wymarzone dla kiełkującego biznesu.

Strona graficznie przedstawia się w sposób klasyczny. Centralna część jest najszersza, zawiera treść zasadniczą dotyczącą danej podstrony. Górny pasek w kolorze morskim przeznaczono na slogan i nazwę inkubatora przedsiębiorczości, oraz niewielki element graficzny w postaci delikatnej spirali oświetlonej słońcem - przywodzi to na myśl nowy, ciekawy pomysł. Lewa strona szablonu to wąski pasek nawigacyjny, zawierający menu witryny i ewentualne ciekawe linki. I tak naprawdę dla osoby poszukującej informacji dla swojego biznesu, nie potrzeba lepszej zachęty ponad tę prostą formę.

następny szablon: Bigally

Szablon - Strona www dla artysty