Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:First Color

Szablon - Strona www dla prezentacji wirtualnej

Strona www dla firmy technologicznej

Szablon 'New Green Tech' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 21

Powrót do listy szablonów New Green Tech

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy technologicznej

Numer szablonu: 21

Bogaty i urozmaicony projekt, przyciągający uwagę Użytkowników i powodujący chęć klikania w linki zawarte na stronie. Atrakcyjna, soczysta, nasycona kolorstyka uwypukla ten efekt.

Dodatkowe informacje o szablonie

Firma o charakterze technologicznym wykorzystująca w swojej stronie www layout z szablonu New Green tech będzie wyglądała niezwykle wiarygodnie.

Niestandardowe połączenie jaskrawej, soczystej zieleni osadzonej w mocnych, grafitowych ramach daje bardzo pożądany efekt. Efektem tym jest wrażenie innowacyjności, świeżości rozwiązań w stabilnej, surowej technologii. Pozornie szablon ten jest przesycony elementami składowymi, ale ich usytuowanie na stabilnym, soczysto-grafitowym tle powoduje, że jest to chaos uporządkowany.

Lewa strona witryny została dedykowana nawigacji i przepuszczeniu przez lupę najważniejszych miejsc na stronie. Górny panel to osadzone w minimalistycznej belce skromne przyciski z odnośnikami do podstron, z zielonym akcentem na przycisku aktywnej strony. Wnętrze strony, jego epicentrum stanowi opis poszczególnych zagadnień i realizacji, jego prawą stronę zajmują komentarze lub dodatkowe opisy, zaś w dole znajdziemy powiązane wpisy wraz z miniaturami zdjęć.

Całość daje bardzo przyjemny dla oka efekt, akcentujący przede wszystkim charakter firmy, która posługuje się tym szablonem na swojej witrynie. Uwypukla też jej najważniejsze cechy, takie jak innowacyjność, nowoczesność i doświadczenie.

następny szablon: NeoLab

Szablon - Strona www dla laboratorium