Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Jalous

Szablon - Strona www dla firmy wykończenia wnętrz

Strona www dla radia internetowego

Szablon 'MixeDexiM' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 50

Powrót do listy szablonów MixeDexiM

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla radia internetowego

Numer szablonu: 50

Tą szatę graficzną stworzono, układając nad sobą trzy różne style, a następnie próbując je zmienić tak, aby pasowały do jednej konwencji. Tak powstał atmosferyczny i przejrzysty szablon na którym oprzeć się może strona przedsiębiorstwa usługowego.

Dodatkowe informacje o szablonie

Radio internetowe to miejsce w sieci, które wyróżnia się spośród innych stron s woja dynamiką - przede wszystkim dlatego, że jest to strona, której się słucha. Niemniej jednak jej szata graficzna nie jest bez znaczenia - dlatego powstał wyjątkowy szablon MixeDexiM. Głównym jego elementem jest intensywna grafika przedstawiająca jasne niebo z kłębiastymi chmurami - coś, co kojarzy się niezawodnie z przyjemnością, latem, wolnością i pośrednio także z gorącymi hitami muzycznymi!

Lewy górny róg strony przyciąga swoją uwagę czerwonym tłem, na którym widnieje tytuł strony. W porównaniu z szarymi, niemal bezbarwnymi buttonami przekierowującymi do poszczególnych podstron, ten tytuł wydaje się bardzo kłuć w oczy. I taki jest właśnie zamysł tej strony - ma przykuwać uwagę i dawać się zapamiętać.

Dół strony podzielony jest na trzy sektory na białym tle, których podtytuły są oddzielone od treści akapitu cienką czerwoną linią. Strona naszpikowana jest kolorowymi elementami graficznymi oraz zdjęciami i miniaturami, przez co sprawia wrażenie chaosu, ale dającego się łatwo opanować - każdy użytkownik zwróci uwagę dokładnie na to, czego poszukuje na tej stronie!

następny szablon: Drop Water

Szablon - Strona www dla agencji rozwoju