Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Reddie

Szablon - Strona www dla firmy handlowo-usługowej

Strona www dla firmy produkcyjnej

Szablon 'SuperB Water' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 54

Powrót do listy szablonów SuperB Water

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy produkcyjnej

Numer szablonu: 54

Szablon dla strony mającej się kojarzyć z wodą, kąpielą, SPA i relaksem. Szata ta tworzona była z myślą o producencie wanien lub/i innych akcesoriów.

Dodatkowe informacje o szablonie

Firma zajmująca się produkcją armatury, oraz związane z usługami wodociągowymi, nie mogą mieć w szacie graficznej swojej witryny nic innego, jak tylko krystalicznie czystej wody.

Dlatego też z myślą o firmach o tym profilu stworzono doskonały, przejrzysty niczym górska woda szablon www. SuperB Water to nowoczesny, i bardzo czytelny szablon dedykowany przedstawicielom firm związanych pośrednio lub bezpośrednio z wodą. Strona utrzymana jest w błękitno-szaro-białej kolorystyce, która niezbicie kojarzy się z wodą. Jest bardzo delikatna w swojej strukturze - jej poszczególne strefy takie jak mapka witryny i część informacyjna są oddzielone od tła jedynie delikatną szarą ramką. Wszystko razem potęguje efekt delikatności i przejrzystości.

Strona ma charakter informacyjno - reklamowy, dlatego ma za zadanie przede wszystkim w sposób klarowny opisywać działalność firmy i jej produkty. Wyraziste zdjęcia z kroplami wody w dynamicznym ujęciu pozwolą przekierować odwiedzającego bezpośrednio do konkretnego produktu lub usługi firmy. Aby podkreślić dynamiczny rozwój i energiczne działanie firmy, użyto czerwonej czcionki w nagłówkach, oraz w wyodrębnionym słowie kluczowym nazwy firmy. Taki zabieg sprawił, że statycznej, delikatnej niczym kropla wody stronie dodano dynamizmu - teraz jest to kropla drążąca skałę!

następny szablon: Red Blog

Szablon - Strona www dla bloga tematycznego