Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:IdeaSick

Szablon - Strona www dla inkubatora biznesu

Strona www dla artysty

Szablon 'Bigally' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 72

Powrót do listy szablonów Bigally

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla artysty

Numer szablonu: 72

Pomysł na prostą stronę internetową, mogącą być portfolio prac graficznych. Stylowy i nieco ascetyczny wygląd oraz powtarzający się element koła/kuli podkreśla unikalny charakter tego szablonu.

Dodatkowe informacje o szablonie

Sztuka to nie tylko umiejętność tworzenia dzieł sztuki, ale również zareklamowania ich. Szablon strony www dla artysty prezentującego swoje dzieła to coś w rodzaju pięknie wypolerowanej gablotki w muzeum, bądź misternie kutej ramy obrazu.

Szablon Bigally bazuje na schemacie kuli, powtarzającym się nierównomiernie w kilku miejscach. Ten nieregularny motyw to kwintesencja artyzmu - niepokorności, przełamywania konwencji. Sam szablon sprawia wręcz ascetyczne wrażenie - utrzymany jest w bardzo delikatnym odcieniu szarości, i oprócz fragmentu granatowego koła, wokół którego rozmieszczone są koncentrycznie odnośniki do podstron, w zasadzie nie ma w sobie nic artystycznego. I o to właśnie chodzi - czymże byłaby gablotka dla modernistycznej rzeźby, gdyby pokryto ją szczelnie matową farbą? Podobnie jest ze stroną dedykowaną artystycznemu portfolio dla grafika czy fotografa. Szablon strony ma być jedynie tłem dla jego osiągnięć artystycznych, i pozwalać się wyróżniać jego pracom na tym tle.

Jeśli chodzi o kompozycję, główne treści strony umieszczone są w centralnej części, nieco po prawej stronie, co pozwala skupić się na tym, co na stronie najważniejsze, czyli uwypuklić jej zawartość, zamiast zachwycać się formą.

następny szablon: Multinfo

Szablon - Strona www dla zarządcy nieruchomości