Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Travel Terra

Szablon - Strona www dla czasopisma podróżniczego

Strona www dla firmy dystrybucyjnej

Szablon 'Shina' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 60

Powrót do listy szablonów Shina

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy dystrybucyjnej

Numer szablonu: 60

Lekki i przejrzysty wygląd dla witryny przedsiębiorstwa zajmującego się usługami kojarzącymi się z czystością i pracą biurową.

Dodatkowe informacje o szablonie

Pośród wielu bardzo precyzyjnie określonych charakterów firm wymagających wyrazistej symboliki, jest też wielu przedsiębiorców potrzebujących skojarzeń prostych i estetycznych. Na przykład firma dystrybuująca materiały biurowe czy środki czystości dla firm, powinna być kojarzona dyskretnie, świeżo i lekko.

Szablon dla firmy dystrybucyjnej Shina to produkt idealny dla tych, którzy chcą lśnić na tle konkurencji. Motywem przewodnim szablonu jest orzech kokosa, który wywołuje skojarzenia z egzotyką, ale w zestawieniu z surowym, lekkim layoutem i delikatnym tłem kojarzyć się będzie z prostotą i wydajnością. W końcu orzech kokosowy taki właśnie jest - zaklętych w nim jest mnóstwo właściwości odżywczych, które wystarczają na długo.

Jeden z fragmentów tła zawierających najważniejsze, wypunktowane cechy firmy, ma w siebie wtopioną grafikę w postaci niewielkich trybów maszyny. To kojarzy się z przedsiębiorstwami, a więc będzie to idealny layout dla firmy oferującej usługi i produkty dla innych firm. Całość szablonu utrzymana jest w sterylnej bieli, z wyróżniającymi się czrwonymi elementami w postaci czcionek nagłówków oraz symbolu strony w lewym górnym rogu.

następny szablon: Smakuje

Szablon - Strona www dla pizzerii