Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Yellow Mood

Szablon - Strona www dla sklepu motoryzacyjnego

Strona www dla gazety

Szablon 'Simplext' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 47

Powrót do listy szablonów Simplext

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla gazety

Numer szablonu: 47

Szata graficzna w zamierzeniu przeznaczona pod budowę strony która ma w sposób atrakcyjny prezentowac niewielkie ilości treści. Na gotowej stronie, w zależności od kategorii treści planowałem zmianę koloru tła lub całego projektu...

Dodatkowe informacje o szablonie

Nie jest łatwo stworzyć unikalny szablon www, na którym będą prezentowane materiały publicystyczne. Taki szablon musi się cechować ogromną przejrzystością.

Szablon Simplext to doskonała forma dla konkretnej treści. Utrzymany został w stonowanej, jasnej kolorystyce, przywodzącej na myśl gazetowe wydawnictwa. Dowiedziono naukowo, że "najwygodniejszy" dla oka jest tekst pisany czarną czcionką na jasnym tle, co w przypadku internetowych gazet ma kluczowe znaczenie. Delikatne szarości i błękit dają odbiorcy poczucie estetyki i harmonii, pozwalają skupić się na treści publikacji.

A treści mogę zostać przedstawione w bardzo przystępny sposób - poprzez umieszczenie fragmentów artykułów, do których całości odbiorca może dotrzeć jednym kliknięciem w strzałkę, rozwijającą pełen artykuł. Takie rozwiązanie jest niezwykle efektowne dla stron www, które skupiają się na treści, i na które odbiorcy wchodzą po to, by zanurzyć się na jakiś czas w przyjemnej lekturze, bez elementów graficznych, które rozpraszają uwagę czytelnika. Powyższy szablon doskonale sprawdzi się w roli internetowego nośnika artykułów publicystycznych, będzie też świetny w charakterze szablonu dla bloga.

następny szablon: Wypozycjonuj

Szablon - Strona www dla firmy pozycjonerskiej