Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Greener

Szablon - Strona www dla organizacji

Strona www dla aukcji

Szablon 'Aukcje256' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 66

Powrót do listy szablonów Aukcje256

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla aukcji

Numer szablonu: 66

Przejrzysta szata graficzna dla (najlepiej wyspecjalizowanego) serwisu aukcyjnego, lub o podobne tematyce. Głównym atutem tego layoutu jest prostota, która pozwoli Użytkownikom bardzo szybko zorientować się w konstrukcji i działaniu serwisu

Dodatkowe informacje o szablonie

Serwisy aukcyjne muszą cechować się przede wszystkim intuicyjnością i prostotą obsługi. Szablon dla strony www Aukcje256 to idealny przykład na to, jak namówić odbiorcę do podjęcia akcji, a jednocześnie nie dawać mu wrażenia agresywnego namawiania do zakupu czegokolwiek.

Szablon jest oparty na białym tle. Na nim wyodrębnione zostały poszczególne działy witryny: strefa wyszukiwania przedmiotów na aukcji, oraz strefa z najnowszymi dodanymi aukcjami. Są one otoczone niebieskimi ramkami, i zaakcentowane zieloną czcionką. Ciekawym elementem graficznym jest logo strony umieszczone w lewym górnym rogu, jednak nie obrębione żadną ramką, przez co jest dobrze widoczne, ale sprawia wrażenie, jakby nie logo czy informacje o firmie były ważne, a licytowane przedmioty.

Całość szablonu przedstawia się bardzo obiecująco - osoba, która zajrzy na taką aukcję, od razu wie w którą stronę powinna się skierować, by wyszukać interesujący ją przedmiot. Nie jest zasypywana kilometrami zbędnych tekstów, ani linkami do artykułów. Czysty konkret - to zdecydowanie coś, czego potrzeba młodym, dynamicznie rozwijającym się serwisom aukcyjnym, które chcą coś znaczyć w sieci.

następny szablon: Cogs

Szablon - Strona www dla prezentacji grafiki 3d