Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Beauty Chin

Szablon - Strona dla prezentacji kosmetyku

Strona dla firmy hostingowej

Szablon 'Color Serv' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 34

Powrót do listy szablonów Color Serv

Zapytaj o ten szablon:

Strona dla firmy hostingowej

Numer szablonu: 34

Szata graficzna dla strony dostawcy usług internetowych. Charakteryzuje się różnorodnością barw przy zachowaniu atrakcyjnej nowoczesnej formy. Nagłówek będzie świetnie wyglądał jako prezentacja/animacja flash.

Dodatkowe informacje o szablonie

Surowy, męski design, kojarzący się z niezawodnością, szybkością i siłą - to bardzo dobre rozwiązanie dla firmy hostingowej. Dostawcy usług internetowych wybierając szablon dla swojej strony powinni kierować się tym, jak chcą być postrzegani przez odbiorców. Najważniejszymi cechami usług internetowych jest właśnie niezawodność, szybkość i siła. Szablon Color Serv to świetny pomysł na to, jak za pośrednictwem kolorów i formy nadać witrynie pożądanego efektu.

Szablon oparty jest na ciemnym, prawie czarnym tle. Na nim doskonale zaakcentowane są kolorowe czcionki nagłówków w jaskrawych, energetycznych barwach. Kontrastowa, biała czcionka treści umieszczonych na stronie nieco równoważy całościowy efekt i daje poczucie, jakoby firma hostingowa dopasowywała swoja usługi pod aktualnie panujące trendy i potrzeby użytkowników.

Strona podzielona jest na dwie zasadnicze kolumny. Lewa zawiera aktualności firmowe - nowinki w dziedzinie nowoczesnych technologii, informacje o wprowadzeniu nowych produktów i usług. Prawa kolumna z kolei pozwala od razu skupić wzrok odbiorcy na tym, co najistotniejsze - najciekawszych produktach firmy i ich cenach. Wszystko razem powoduje, że po kilku sekundach obecności na stronie wiemy już o firmie wszystko, czego potrzebujemy!

następny szablon: Bell Cosmetics

Szablon - Strona www dla sklepu kosmetycznego