Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Wypozycjonuj

Szablon - Strona www dla firmy pozycjonerskiej

Strona www dla biznesu rolniczego

Szablon 'ESN' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 45

Powrót do listy szablonów ESN

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla biznesu rolniczego

Numer szablonu: 45

Szablon ten został stworzony z myślą o przedsiębiorstwach skupiających swoją działalność na agroturystyce lub rolnictwie. Szablon został "naszpikowany" różnymi elementami graficznymi. Przy tworzeniu witryny z tego typu szablonów rezygnuje się z niektórych elementów wzamian za przestrzeń i przejrzystość. Wszystko zależy od tego, ile i jakie informacje chce zawrzeć na witrynie klient.

Dodatkowe informacje o szablonie

Biznes rolniczy w Internecie musi być promowany w sposób nietypowy - z użyciem wyjątkowego, kolorowego szablonu, który w prosty sposób będzie się kojarzył z branżą agro.

Szablon strony www ESN został naszpikowany rożnymi elementami graficznymi, które podnoszą jego wizualną atrakcyjność. Odchodząc nieco od klasycznego skojarzenia rolnictwo=zieleń, w szablonie tym postawiono na klasyczne tło ze zdjęciem dojrzałych łanów zboża na tle bezchmurnego, pięknego nieba. Pozytywne skojarzenia kolorystyczne wzbudza też czerwony element tła oraz czerwone nagłówki, kojarzące się z energią i działaniem. Strona pozwala na umieszczenie w centralnym punkcie charakterystyki danej działalności, powiązanej z niewielkimi symbolami graficznymi. Dzięki nim odbiorca ma wrażenie konkretu, a wszystkie informacje, jakich poszukuje, może znaleźć już na stronie głównej. Prawa część szablonu dedykowana jest fotografiom w miniaturze, przedstawiającym zakres działalności danej branży.

Pomimo pozornego przesycenia tła elementami graficznymi, na stronie da się wyszczególnić trzy główne obszary w orientacji pionowej, które razem tworzą harmonijną całość. Dzięki temu zabiegowi nie odnosi się wrażenia "przeładowania" strony treścią ani grafiką.

następny szablon: Dimmed

Szablon - Strona www dla wizytówki usługowej