Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Paragr

Szablon - Strona www dla agencji prawniczej

Strona www dla firmy motoryzacyjnej

Szablon 'Silverse' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 77

Powrót do listy szablonów Silverse

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy motoryzacyjnej

Numer szablonu: 77

Silverse to nieskomplikowany wygląd strony, mający nieco nietypową (pionową) konstrukcję nagłówka. Ta poważna szata graficzna nadaje się do prezentacji treści głównie reklamowych, z mocnym akcentem postawionym na prestiż.

Dodatkowe informacje o szablonie

Branża motoryzacyjna kojarzona jest typowo po męsku - zatem warto przy wyborze szablonu dla firmy motoryzacyjnej kierować się typowo męskimi motywami przewodnimi.

Motoryzacja to branża ciężka, stalowoszara, metalowa. I takie właśnie elementy grafiki powinien zawierać szablon strony www. Szablon Silverse to doskonały przykład na to, jak zareklamować swoją stronę o charakterze motoryzacyjnym od jak najlepszej strony, i jak trafić do najszerszej rzeszy swoich klientów. Szablon utrzymany jest w kolorystyce czarnej, przechodzącej w kolor ciemnoszary. Aby umożliwić dobrą widoczność treści na stronie, postawiono na jasnoszare kolumny, w których umieszczono tekst. Pomiędzy kolumnami zawarto umieszczony w orientacji pionowej nagłówek - w tym przypadku najlepiej sprawdzi się nazwa firmy. Sam nagłówek jest w zasadzie jedynym ozdobnikiem na stronie - zaprojektowany w minimalistyczny sposób, oryginalną, szeroką czcionką stylizowaną na błyszczący metal, budzi męskie, twarde skojarzenia.

Cały projekt opiera się w zasadzie na trzech segmentach. Lewa, wąska kolumna pionowa przeznaczona jest na buttony kierujące do poszczególnych podstron, prawa to konkretna treść podstrony, zaś środek jest zdominowany przez szeroko rozstawione litery nagłówka na czarnym tle, co daje wrażenie zwartej, jednolitej kompozycji pomimo faktycznego rozstrzelenia treści na stronie na trzy segmenty.

następny szablon: Sekura

Szablon - Strona www dla firmy ochroniarskiej