Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Referencje www

Nasi Klienci doceniają współpracę z nami.

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Pośrednik ubezpieczeniowy od 2005 roku

www.reso.com.pl Referencje: RESO Europa Service Sp. z o. o. Pośrednik ubezpieczeniowy od 2005 roku

Po kilku miesiącach współpracy z satysfakcją mogę stwierdzić, że RESO dokonała odpowiedniego wyboru, a firma Pana Piotra Sadowskiego sprostała naszym oczekiwaniom. Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie, rzetelnie, z należytą starannością o każdy szczegół. Po wdrożeniu nowej odsłony witryny naszej spółki wygląda ona nowocześniej i jest bardziej intuicyjna, a Pan Piotr Sadowski dołączył do grona naszych sprawdzonych partnerów.

Prof. dr hab. Jan Miodek

Instytut Filologii Polskiej, Uniwersytet Wrocławski

www.ifp.uni.wroc.pl Referencje: Prof. dr hab. Jan Miodek Instytut Filologii Polskiej, Uniwersytet Wrocławski

Firma Revolweb podjęła się trudnego zadania opracowania i zbudowania strony internetowej która w nowoczesny i atrakcyjny sposób umożliwia prezentację oferty dydaktycznej Instytutu oraz dorobku naukowego jego pracowników. [...] z przekonaniem polecam firmę Revolweb jako rzetelnego wykonawcę wszelkich zadań związanych z projektowaniem oraz tworzenem witryn internetowych.

GRUPA MEDIUM

EkspertBudowlany.pl

www.ekspertbudowlany.pl Referencje: GRUPA MEDIUM EkspertBudowlany.pl

Firma Revolweb sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. [...] z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Revolweb Piotr Sadowski jako specjalistę w swojej branży orez rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

MADU

Zaawansowane rozwiązania dla architektury IT

www.madu.pl Referencje: MADU Zaawansowane rozwiązania dla architektury IT

Strony internetowe oraz wszystkie prace związane ze zleceniem zostały wykonane sprawnie, terminowo i profesjonalnie. Możemy polecić firmę REVLWEB PIOTR SADOWSKI jako solidnego i rzetelnego partnera, gwarantującego wysoki poziom usług.

Prezydent Miasta Jeleniej Góry

Marcin Zawiła

www.rzecznik.jgora.pl Referencje: Prezydent Miasta Jeleniej Góry Marcin Zawiła

[...] od 2007 współpracuje z firmą REVOLWEB PIOTR SADOWSKI w zakresie wykonywania, nadzoru i opieki nad stroną internetową [...] Udzielam referencji dla REVOLWEB PIOTR SADOWSKI, jako rzetelnego i solidnego partnera w zakresie świadczonych usług programistycznych i usług związanych ze stronami internetowymi.

Vitrosilicon SA

Grupa chemiczna Ciech

www.vitrosilicon.com.pl Referencje: Vitrosilicon SA Grupa chemiczna Ciech

Prace nad projektem prowadzone były rzetelnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Także dodatkowe funkcje i modyfikacje, uzgadniane podczas realizacji, były projektowane i wdrażane sprawnie. [...] Polecamy usługi firmy REVOLWEB PIOTR SADOWSKI. Z całą pewnością możemy uznać tę firmę za sumiennego, godnego zaufania i rzetelnego partnera.

Polskie Radio

Regionalna Rozgłośnia w Koszalinie Radio Koszalin S.A.

www.radio.koszalin.pl Referencje: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Koszalinie Radio Koszalin S.A.

[...] firma REVOLWEB wykonała [...] zaawansowane modyfikacje serwisu internetowego radio.koszalin.pl, polegające na poprawie i rozbudowie o nowe funkcje witryny oraz panelu administracji, oraz wykonała nową szatę graficzną dla strony www. [...] udzielamy referencji dla REVOLWEB PIOTR SADOWSKI [...] jako solidnego partnera w zakresie usług związanych ze stronami internetowymi.

Szkoła publiczna

Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

www.zsm2.hrubieszow.info Referencje: Szkoła publiczna Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

Wspaniała grafika, super działający panel administracyjny sprawia, że prowadzenie tej strony jest czystą przyjemnością [...] wnioskując z przebiegu wykonanych prac udzielamy referencji dla REVOLWEB PIOTR SADOWSKI

Poseł na Sejm RP

Dawid Jackiewicz

www.dawidjackiewicz.pl Referencje: Poseł na Sejm RP Dawid Jackiewicz

W roku 2008 firma Revolweb wykonała i do chwili obecnej prowadzi moją stronę internetową. Ze współpracy tej jestem zdecydowanie zadowolony. [...] Całokształt przebiegu współpracy pozwala nam również postrzegać Revolweb jako firmę, której pracownicy cechują się: wysoką kulturą osobistą, dbałością o dobry kontakt z klientem, dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę oraz sprawnością w działaniu.

IntegraDesign

Sieci komputerowe, Rozwiązania internetowe, Hosting

www.integradesign.org Referencje: IntegraDesign Sieci komputerowe, Rozwiązania internetowe, Hosting

Firma Revolweb w ciągu ostatnich 90 dni wykonała dla naszej firmy szereg usług [...] zaprojektowanie graficznej i projektowe oraz wdrożenie sprzężonych serwisów internetowych. [...] Revolweb wykazał się profesjonalizmem, kreatywnością i nieszablonowym podejściem do zleconego projektu.

Dominika Hirsch

Adwokat (Hiszpania) i Trener międzykulturowy

www.dhirsch.pl Referencje: Dominika Hirsch Adwokat (Hiszpania) i Trener międzykulturowy

Współpracujemy z firmą REVOLWEB od 2007 roku. Wszystkie zlecone firmie zadania były wykonywane sprawnie, fachowo, w terminie oraz z zachowaniem wysokich standardów jakości. W toku naszej współpracy możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i kreatywne pomysły, a także na elastyczne uwzględnianie naszych sugestii.

Orientpol

Wymiana towarów i usług pomiędzy Polską a Koreą Południową

Referencje: Orientpol Wymiana towarów i usług pomiędzy Polską a Koreą Południową

[...] pomimo różnic w strefach czasowych, kontakt z REVOLWEB był bardzo dobry, a wykonanie powierzonych zadań było profesjonalne i nie pozostawiało miejsca na uwagi. [...] możemy z czystym sumieniem polecić firmę REVOLWEB jako rzetelnego i terminowego wykonawcę stron internetowych

Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

Szybka wiadomość bezpośrednia:

Nasi Klienci

 • Klient: Narodowy Fundusz Zdrowia
 • Klient: Fortis Media
 • Klient: Instrukcja.pl
 • Klient: Gastromaniacy
 • Klient: Uniwersytet Wrocławski
 • Klient: Astrid Berlin
 • Klient: Mundo Aleman
 • Klient: Teralab
 • Klient: 4 Intellect
 • Klient: Reso
 • Klient: ID Ads
 • Klient: Grupa Medium

Referencje

Co sądzą o nas nasi Klienci?

Pisma referencyjne od naszych Klientów Kliknij aby Zobaczyć
pisma referencyjne »
Lifting stron www

Informacje

RevolWEB Piotr Sadowski Rewolucyjne witryny WWW NIP: 611-259-02-63
REGON: 020484324
BRE BANK: 50 1140 2004
0000 3902 4764 1380
biuro@revolweb.pl tel. 697-473-572 Rok założenia marki: 2001.
Rok założenia firmy: 2007.