Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Ximple

Szablon - Strona www dla bloga pisarskiego

Strona www do prezentacji osoby

Szablon 'Broad Sheet' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 68

Powrót do listy szablonów Broad Sheet

Zapytaj o ten szablon:

Strona www do prezentacji osoby

Numer szablonu: 68

Szeroki i nieskomplikowany konstrukcyjnie szablon przeznaczony dla stron oferujących dużą ilość przede wszystkim tekstowej treści. Większa ilość miejsca umożliwia też znaczne powiększenie tekstu, dzięki czemu strona jest bardziej czytelna, a jednocześnie zawiera dużo informacji.

Dodatkowe informacje o szablonie

Jeśli chcesz zaprezentować swoją osobę, na przykład swoim potencjalnym pracodawcom lub klientom, musisz to zrobić w sposób oryginalny, a jednocześnie nie nachalny. Szablon Broad Sheet to idealna forma dla takiego internetowego CV. Szablon ten jest dedykowany do prezentacji osoby, oczywiście z myślą o biznesowych korzyściach z takiej prezentacji.

szablon to po prostu jasnoszare tło w nieco ciemniejszej ramce. Podział strony jest dość klasyczny, czyli komfortowy dla przeciętnego odbiorcy - lewa strona to mapa witryny, górny pasek - tytuł i slogan, zaś centralna część przeznaczona została do prezentacji większej ilości tekstu. Znajdzie się też miejsce na ciekawy, zgodny z tematyką strony obrazek, który dopełni całości i pozwala kierować wzrok odbiorcy w konkretne miejsce - tu, gdzie powinno się zacząć lekturę treści strony, czyli w lewym górnym rogu.

Minimalizm, a nawet ascetyzm tej strony, plus niewielka grafika, wywołują pożądany efekt - sprawiają, że odbiorca skupia się na treści strony, czyli na tym, co ma jej do przekazania ktoś, kto prezentuje na niej swoje umiejętności. W tym przypadku "mniej znaczy więcej", o czym dobrze wiedzieli projektanci tego szablonu.

następny szablon: Greener

Szablon - Strona www dla organizacji