Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:ReMed

Szablon - Strona www dla bazy danych

Strona www dla minimalistycznego portfolio

Szablon 'Portfil' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 38

Powrót do listy szablonów Portfil

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla minimalistycznego portfolio

Numer szablonu: 38

Minimalistyczny projekt graficzny, najlepiej będzie wyglądał jako dokument multimedialny flash, prezentujący czyjeś portfolio autorskie. Projekt "Portfil" wykonany jest w bardzo jasnej, subtelnej kolorystyce, która może podkreślać delikatną naturę prezentowanych dzieł artystycznych.

Dodatkowe informacje o szablonie

Nowoczesne portfolio musi nie tylko wyróżniać się z tłumu, ale także być dopasowane do charakteru prezentowanych w nim treści. Portfolio artysty-minimalisty, prezentującego na przykład logotypy dla kobiecych, finezyjnych marek, lub projektującego specyficzne wystroje wnętrz, powinien być minimalistyczny, i utrzymany w lekkich, jasnych barwach.

Portfil to strona o niestandardowym podziale - zorientowana jest w poziomie, jej główne tytuły i slogany odwrócone są pod kątem 90 stopni. Taki niestandardowy sposób przedstawienia swoich dzieł pokazuje z miejsca, że mamy do czynienia z czymś artystycznym. Jest to zatem szablon do strony www będącej swoistym portfolio artysty, bez względu na branżę. Szablon został utrzymany w chłodnej tonacji jasnego błękitu i bieli, przełamanej pojedynczymi, wyrwanymi z kontekstu kontrastowymi elementami - literami nagłówków - w kolorze delikatnej czerwieni. Strona w centralnej części ma przeznaczone specjalne miejsce na miniatury zdjęć, których prezentacja jest głównym celem istnienia portfolio. Minimum tekstu, minimum ozdobników, maksimum treści wyrażonej fotografiami - to zdecydowanie szablon artysty ceniącego sobie równowagę we wszystkich aspektach życia i twórczości.

następny szablon: Cafe Emocje

Szablon - Strona www dla kawiarni