Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:MixeDexiM

Szablon - Strona www dla radia internetowego

Strona www dla agencji rozwoju

Szablon 'Drop Water' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 49

Powrót do listy szablonów Drop Water

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla agencji rozwoju

Numer szablonu: 49

Ta grafika prezentuje stronę jednocześnie prostą i atrakcyjną wizualnie. Udało się osiągnąć ten efekt głównie poprzez zastosowanie gradientów i efektów odbłyku na kluczowych elementach konstrukcyjnych.

Dodatkowe informacje o szablonie

Spadająca kropla wody może być doskonałym źródłem inspiracji dla najróżniejszych projektów - oczywiście graficznych. W przypadku szablonu Drop Water stała się ona inspiracją do stworzenia charakterystycznego i nietypowego szablonu strony www dla agencji rozwoju.

Nie ma chyba niczego lepiej obrazującego rozwój, niż właśnie spadająca kropla, która pomimo swojej pozornej delikatności i lekkości potrafi wydrążyć nawet skałę. Motyw kropli w tym szablonie przejawia się w ciekawych zdjęciach typu makro przedstawiających krople wody w ruchu. Centralny punkt tła strony zajmowany jest przez delikatną grafikę prezentującą efekt błysku - to potęguje wrażenie dynamiki.

Generalnie na stronie dominują odcienie szarości, obrazujące stabilizację i pewność. Elementami przełamującymi tę szarość są efekty błysku, zdjęcia dynamicznych kropli i czerwone akcenty w postaci czerwonych poziomych linii, oddzielających od siebie poszczególne sektory witryny. Również czerwony panel witający odwiedzających daje wrażenie dynamizmu i uwypukla charakter firmy, która reprezentowana jest przez tę stronę - agencji kierującej rozwojem i wspierającej rozwój.

następny szablon: Yellow Mood

Szablon - Strona www dla sklepu motoryzacyjnego