Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Aukcje256

Szablon - Strona www dla aukcji

Strona www dla prezentacji grafiki 3d

Szablon 'Cogs' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 65

Powrót do listy szablonów Cogs

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla prezentacji grafiki 3d

Numer szablonu: 65

Prosty, efektowny (warto zauważyć trójwymiarową ilustrację trybów w nagłówku) i nie narzucający się wygląd strony internetowej, która prezentuje niewielką ilość informacji. Szara kolorystyka strony może pomóc w skierowaniu uwagi Użytkownika na treść i kolorowe ilustracje.

Dodatkowe informacje o szablonie

Szablon strony www dla grafiki 3D nie jest łatwym zadaniem. Wzorowo wywiązał się z jego stworzenia projektant szablonu Cogs - to wzór, który daje do myślenia, i na pewno spodoba się niejednemu artyście.

Strona przedstawiona jest w szarej, zdawałoby się - potwornie nudnej - kolorystyce. Ale to jest w niej właśnie najważniejsze - szare tło zupełnie nie odwraca uwagi od samych zdjęć grafiki 3D, która na tej stronie będzie grała główną rolę. Jedynym ozdobnikiem na stronie jest motyw obracających się trybów maszyny, niezawodnie kojarzący się z postępem technologii, z czymś co sprawnie funkcjonuje i napędza maszynę. W tym szablonie postawiono na prostotę - cieniowanie szarościami pozwala wyodrębnić pasek nawigacji strony z buttonami od paska z artykułem. Centralne miejsce zostało wygospodarowane dla zdjęć grafiki 3D, która ukazana w kolorze od razu rzuci się w oczy odbiorcy. To mocny, niekonwencjonalny sposób przekazu, a jednak odnoszący zamierzony skutek. W przypadku szablonu dla grafiki 3D tłem może być tylko coś prostego, minimalistycznego, modernistycznego - bo na takim tle najlepiej będzie prezentowała się nowoczesna grafika 3D.

następny szablon: mPR

Szablon - Strona www dla agencji pr