Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Magiczny Wpis

Szablon - Portal społecznościowy

Strona www dla firmy handlowej

Szablon 'Apos' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 62

Powrót do listy szablonów Apos

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy handlowej

Numer szablonu: 62

Szata graficzna witryny internetowej dla firmy zajmującej się dostawą Internetu oraz administracją siecią internetową. Szablon zawiera dużo przestrzeni - miejsca na reklamy i informacje. Jest intuicyjnie prosty i przejrzysty, aby korzystanie z witryny opartej na tym szablonie było łatwe także dla osób nie korzystających z Internetu na codzień.

Dodatkowe informacje o szablonie

Handel to dział, który wymaga niezwykle ostrożnego podejścia do promowania się w sieci. Zbyt agresywna grafika, zbyt wiele ozdobników, lub wręcz przeciwnie - zbyt płaskie tło i wiele nudnego tekstu - odstręczają potencjalnych klientów od kupna produktów. Dlatego warto dla strony www promującej firmę handlową wybrać szablon Apos.

Apos to świetny przykład na to, jak dzięki minimalizmowi i efektywnym dodatkom nie zmęczyć wzroku klienta, a przykuć jego uwagę do tego, co najważniejsze. W szablonie ważną funkcję pełni lewy górny róg wraz z logo i nazwą firmy - które to elementy identyfikacji wizualne liczą się niezmiernie w sprzedaży. Lewa część strony to mapa witryny, wyraźnie pokazująca klientowi, dokąd ma się udać poszukując odpowiednich informacji. Prawa, centralna część strony to treść wraz z grafiką, prezentująca sylwetkę strony bądź poszczególne oferowane produkty.

W szablonie zaakcentowane zostały aktualne promocje w sklepie - obwiedziona ramką informacja zapisana czerwoną dużą czcionką - przykuwa to wzrok odbiorcy. Jednocześnie, białe tło i nieznaczne, niebieskie elementy grafiki w połączeniu z pomarańczowymi detalami sprawiają, że handlowy charakter strony nie rzuca się tak bardzo w oczy i nie jest nachalny.

następny szablon: Travel Terra

Szablon - Strona www dla czasopisma podróżniczego