Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Sekura

Szablon - Strona www dla firmy ochroniarskiej

Strona www dla czasopisma naukowego

Szablon 'Simplah' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 75

Powrót do listy szablonów Simplah

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla czasopisma naukowego

Numer szablonu: 75

Praktyczny szablon dla organizacji. Szatę graficzną charakteryzuje możliwość dowolnej konfiguracji treści oraz przejrzystość. Kolorystyka kojarzy się z ciepłem, latem, rozrywką i odpoczynkiem.

Dodatkowe informacje o szablonie

Wszyscy wiemy, że kolor zielony uspokaja - ale czy wiemy, że pozwala też łatwiej się skupić i logicznie myśleć? Kolor oliwkowy w połączeniu z czarnym, wykorzystany w szablonie strony www daje wrażenie powagi, a jednocześnie innowacyjności, postępu naukowego.

Szablon strony www Simplah to doskonały motyw przewodni dla czasopisma naukowego. Jasne tło pozwala skupia się na tym, co w stronie najistotniejsze, czyli na publikowanych tam treściach. Jasne tło jest ograniczone przez proste, oliwkowozielone pasy u góry i u dołu strony, przeznaczone jako miejsce dla przycisków odsyłających do kolejnych podstron. Górna zielona wstęga wraz z podobną do niej czarną tworzą ciekawą bryłę, na której umieszczona jest czarna kość do gry - symbol logiki, ale i nieprzewidywalności.

Umieszczony w części informacyjnej obrazek kojarzący się z latem i słońcem daje bardzo pozytywne skojarzenia - dzięki temu czasopismo naukowe reklamujące się taką stroną nie będzie odbierane wyłącznie jako traktujące o nudnych, skomplikowanych zagadnieniach. Szablon ten będzie doskonały dla czasopisma naukowego, ponieważ dość wyraźnie sugeruje tematykę strony, a jednocześnie pozwala się skupić na jej treści zamiast na ozdobnikach.

następny szablon: Soq

Szablon - Strona www o muzyce młodzieżowej