Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Dimmed

Szablon - Strona www dla wizytówki usługowej

Strona www dla portalu informacyjnego

Szablon 'You Online' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 41

Powrót do listy szablonów You Online

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla portalu informacyjnego

Numer szablonu: 41

Wieloelementowy layout jednocześnie zachowuje dostojność witryny informacyjnej, spójność barw i stylu, a także pozwala na prezentacje marketingowe na witrynie.

Dodatkowe informacje o szablonie

Portale informacyjne muszą się charakteryzować przejrzystością i swego rodzaju dostojeństwem. Powyższy szablon idealnie wpasowuje się w ten schemat. Odbiorca nie odczuje natłoku grafiki, nie będzie miał wrażenia przesytu krzykliwością i kolorami, za to doskonale odnajdzie treści, które go zainteresują.

Szablon You Online składa się z dwóch zasadniczych stref. Po prawej stronie znajdziemy wyszczególnione odnośniki do innych podstron, na przykład z najnowszymi aktualnościami. Są one opatrzone miniaturą zdjęć i fragmentem tekstu, zachęcającego do zgłębienia się w dalszą jego część. Lewa strona to miejsce na właściwy artykuł, którego centralną, górną część zajmuje powiązane z publikacją zdjęcie.

Poruszanie się po stronie ułatwia niezwykła przejrzystość i umieszczenie odnośników do podstron w górnej części oraz wyróżnienie ich ciemniejszym kolorem przycisków. Całość szablonu utrzymana jest w kolorystyce delikatnych błękitów i szarości, co w reklamie kojarzone jest z profesjonalizmem i obiektywizmem - takie właśnie wrażenie ma sprawiać strona portalu informacyjnego, i dzięki temu szablonowi zostanie ono osiągnięte w dokładnie takim wymiarze!

następny szablon: Slight Flame

Szablon - Strona www dla prezentacji usług