Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Portfolio stron internetowych

Serwisy internetowe i witryny www wybrane spośród naszych realizacji

W jaki sposób tworzymy serwis internetowy?

Każdy projekt strony internetowej realizujemy indywidualnie, według potrzeb samego projektu oraz według oczekiwań Zleceniodawcy. Często proponujemy optymalizację procesu produkcji i wdrażania witryny internetowej - na przykład panel administracyjny i szatę graficzną można projektowac do pewnego momentu równolegle, co bardzo skraca czas realizcji zamówienia www oraz umożliwia lepszą integrację obu części (na przykład dzięki zastosowaniu tych samych elementów graficznych lub części kodu).

Istnieją jednak podstawowe etapy tworzenia stron www, których nigdy nie pomijamy.

Pierwszym z takich etapów jest stworzenie i okazanie Zamawiającemu kilku zdecydowanie różnych wersji projektu szaty graficznej, wykonanych według opisu Klienta. Zamawiający najczęściej na tym etapie decyduje się na "prowadzenie" któregoś z tych projektów. Dyskutujemy wtedy o poprawkach do grafiki, wdrażamy je (ten etap prac występuje kilkukrotnie).

Po akceptacji szaty graficznej - przystępujemy do przekształcania grafiki do dokumentów html, stanowiących szkielet witryny. Tworzymy szablony podstron, rozwiązania front-end (animacje, efekty graficzne). Równolegle nasi programiści opracowują "logikę" serwisu internetowego i mniej-więcej w tym samym momencie gotowi są pokazać wstepną wersję panelu administracyjnego treścią witryny. Całość spajamy razem, umieszczamy do wglądu Zamawiającego na naszym serwerze prezentacyjnym, włączając jednocześnie funkcje SEO, m.in. "przyjazne" adresy podstron serwisu.

Przystępujemy do etapu testowania nowej witryny internetowej. Testujemy każdą funkcję i element, a w przypadku większych projektów internetowych, zatrudniamy specjalizującą się w takich testach i audytach, firmę zewnętrzną. Udoskonalamy witrynę, usuwamy usterki i nanosimy poprawki. Klient także zgłasza uwagi i poprawki, które wdrażamy od razu.

Następnie optymalizujemy witrynę - zmniejszamy rozmiary grafiki, kompresujemy kod, dodajemy i włączamy funkcje przyspieszające wczytywanie się strony www i jej podstron.

Po ostatecznej akceptacji Klienta projekt nowej witryny jest gotowy - wdrażamy stronę pod docelowym adresem internetowym, ostatecznie testujemy, poprawiamy niewielkie usterki, regulujemy szybkość wczytywania się.

Od tego momentu strona jest gotowa i działa w Internecie, ale to nie koniec naszej pracy. Standardowo, oferujemy dwuletni bezpłatny serwis (naprawę zgłoszonych usterek w ciągu 24h) oraz bezterminowe wsparcie techniczne. Bardzo często zdarza się, że po kilku miesiącach tworzymy dodatkowe moduły do strony www lub przygotowujemy precyzyjną optymalizację SEO pod kątem promocji w wyszukiwarkach lub reklamy.

Nasi Klienci nas lubią. :) Cieszymy się, że większość z nich zamawia dodatkowe projekty www lub poleca nas swoim znajomym lub swoim Klientom. Oczywiście dla polecających mamy bardzo atrakcyjny program partnerski.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań - to nic nie kosztuje, a pomoże się Państwu zorientować w rynku, kosztach i możliwościach. Uwielbiamy rozmawiać o stronach internetowych i ich możliwościach. Po kilku latach doświadczenia wiemy już sporo, potrafimy sprofilować Państwa obecność w Internecie tak, żeby przynosiła największe zyski.

Prosimy o e-mail (e-mail: biuro@revolweb.pl) lub telefon (tel. 697-473-572) z krótkim zapytaniem - w odpowiedzi przedstawimy cały wachlarz możliwości. Zapraszamy!

Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

Szybka wiadomość bezpośrednia:

Nasi Klienci

 • Klient: Narodowy Fundusz Zdrowia
 • Klient: Fortis Media
 • Klient: Instrukcja.pl
 • Klient: Gastromaniacy
 • Klient: Uniwersytet Wrocławski
 • Klient: Astrid Berlin
 • Klient: Mundo Aleman
 • Klient: Teralab
 • Klient: 4 Intellect
 • Klient: Reso
 • Klient: ID Ads
 • Klient: Grupa Medium

Referencje

Co sądzą o nas nasi Klienci?

Pisma referencyjne od naszych Klientów Kliknij aby Zobaczyć
pisma referencyjne »
Lifting stron www

Informacje

RevolWEB Piotr Sadowski Rewolucyjne witryny WWW NIP: 611-259-02-63
REGON: 020484324
BRE BANK: 50 1140 2004
0000 3902 4764 1380
biuro@revolweb.pl tel. 697-473-572 Rok założenia marki: 2001.
Rok założenia firmy: 2007.