Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Blue Smoke

Szablon - Strona www dla serwisu informacyjnego

Strona www dla prezentacji wirtualnej

Szablon 'First Color' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 23

Powrót do listy szablonów First Color

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla prezentacji wirtualnej

Numer szablonu: 23

Szablon tworzony ze szczególnym naciskiem na atrakcyjną kolorystykę. Może być wykorzystany przede wszystkim jako wizytówka firmy.

Dodatkowe informacje o szablonie

Kreatywne, energetyczne biznesy wymagają takich właśnie wizytówek swojej działalności. Ciężko sobie wyobrazić na przykład agencję reklamy lub kreowania wizerunku ze stroną www szarą, nijaką i pozbawioną efektów specjalnych.

Szablon do prezentacji wirtualnej First Color to doskonałe narzędzie reklamowe dla biznesu energetycznego, nie bojącego się łamać tabu, nastawionego na pozyskiwanie klientów odważnych, którzy wiedzą czego chcą. First Color przełamuje schemat prostej, trzyczęściowej witryny poprzez falowaną linie u góry, oddzielającą od siebie poszczególne części witryny. Strona utrzymana jest w pomarańczowym, jaskrawym kolorze ciemniejącym ku dołowi i przechodzącym w czerń. Przełamana jest fioletowymi liniami, a cieniowanie użyte w layoucie powoduje, że te dwa kolory świetnie ze sobą współgrają, choć pozornie są reprezentantami "gryzących się" ze sobą chłodnych i ciepłych barw.

Tytuły, buttony i dane firmy umieszczone zostały niekonwencjonalnie, w prawym górnym rogu, zaś centralna i prawa kolumna prezentują miniatury tekstów, jakich możemy spodziewać się w głębi witryny. Mimo pozornego chaosu, na szablonie daje się dostrzec pewną awangardową koncepcję, która w niektórych działalnościach jest wręcz pożądana.

następny szablon: New Green Tech

Szablon - Strona www dla firmy technologicznej