Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Shina

Szablon - Strona www dla firmy dystrybucyjnej

Strona www dla pizzerii

Szablon 'Smakuje' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 59

Powrót do listy szablonów Smakuje

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla pizzerii

Numer szablonu: 59

Wygląd witryny nowoczesnej restauracji oferującej bogatą ofertę gastronomiczną, zarówno w postaci złożonych potraw, jak i tzw. fast-food. Atrakcyjna i dynamiczna kolorystyka przyciąga uwagę Klientów. Wyeksponowany został numer telefonu umożliwiający zamówienia na wynos.

Dodatkowe informacje o szablonie

Strona reprezentująca pizzerię musi pobudzać apetyt i oczywiście zawierać dużo grafiki przedstawiającej pyszną pizzę z ciągnącym się na niej serem!

Szablon Smakuje doskonale sprawdzi się jako strona dla pizzerii lub lokalu gastronomicznego serwującego inne dania kuchni śródziemnomorskiej. O charakterze strony świadczy przede wszystkim zielone tło kojarzone ze świeżością i dodatkami warzywnymi. Czerwony akcent w postaci mapy witryny zaostrza apetyt i budzi skojarzenia z kuchnią włoską, a właściwie z flagą Włoch.

Główny cel tego szablonu to pobudzanie wyobraźni smakowej. Jest tu zatem minimum treści, maksimum pysznie wyglądających zdjęć, oraz to, co najważniejsze - wyraźny sektor z numerem telefonu, podkreślony jeszcze symbolem telefonu, wraz z opisem zachęcającym do działania, czyli zamawiania pizzy na dowóz.

Tak zaprojektowany szablon witryny będzie zatem idealnym rozwiązaniem dla pizzerii, gdzie strona musi być na tyle przejrzysta, by odbiorca od razu zwrócił uwagę na wyraźnie zaakcentowany numer telefonu, i na tyle chaotyczna, by dokonywał wyboru impulsywnie, bez zbytniego zagłębiania się w treści na stronie!

następny szablon: Bridal

Szablon - Strona www dla producenta ślubnego