Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Bit

Szablon - Strona www dla firmy ogranizującej wydarzenia

Strona www dla agencji prawniczej

Szablon 'Paragr' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 78

Powrót do listy szablonów Paragr

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla agencji prawniczej

Numer szablonu: 78

Czytelna, poważna szata graficzna, głównie dla witryn związanych z prawem. Szablon umożliwia zbudowanie stosunkowo rozbudowanej witryny i nadaje się do zamieszczania zarówno długich, jak i krótkich zawartości podstron.

Dodatkowe informacje o szablonie

W branży prawniczej bardzo ważne jest wzbudzenie zaufania klienta - w tym przypadku najmocniej oddziałują na niego uspokajające, łagodne kolory. Doskonale sprawdza się w tym ciemna zieleń, wykorzystana jako element tła do szablonu Paragr.

Szablon ten został oparty na minimalizmie. Ciemne, niemal czarne tło, na którym opiera się jasnoszara karta z tekstem w części centralnej. Centralny układ strony również ma ogromne znaczenie - kojarzy się klientom ze stabilizacją, równowagą i pewnością, czyli cechami kojarzonymi z agencjami prawniczymi. Lewy górny róg zajmuje fragment ciemnozielonego tła z dyskretną grafiką w postaci symbolu paragrafu. Prawy górny róg to część nawigacyjna - dyskretne odnośniki do konkretnych podstron. W samym centrum znajdziemy opis podstrony, odgrodzony od nagłówka delikatna, ciemnozieloną linią prostą.

Część dolna strony w dość szerokim zakresie została poświęcona na dane teleadresowe firmy, które są chyba najistotniejszym elementem strony prawniczej. Całość daje bardzo pozytywny wydźwięk - jest prosto, minimalistycznie i bardzo poważnie, co skłania potencjalnego klienta do skorzystania z usług prawnika reklamującego się taką witryną.

następny szablon: Silverse

Szablon - Strona www dla firmy motoryzacyjnej