Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Redstetics

Szablon - Strona www dla prezentacji bloga

Strona www dla serwisu informacyjnego

Szablon 'Blue Smoke' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 25

Powrót do listy szablonów Blue Smoke

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla serwisu informacyjnego

Numer szablonu: 25

Prosty spokojny wygląd witryny dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom.

Dodatkowe informacje o szablonie

Serwis informacyjny oparty na szablonie Blue Smoke będzie kwintesencją profesjonalnego, uczciwego biznesu stawiającego na kompetencję pracowników i przejrzyste warunki współpracy.

Szablon przeznaczony jest dla poważnych przedsiębiorców, którzy w minimalistyczny sposób pragną przekazać swoim odbiorcom maksimum informacji. Opiera się w przeważającej większości na centralnej, szerokiej kolumnie w jasnych barwach, informującej o działalności przedsiębiorstwa. Wąski górny pasek służy niejako ozdobie, umieszczone są też na nim stonowane, proste i nowoczesne buttony z odnośnikami do podstron. Wąska prawa kolumna służy wyświetlaniu powiązanych z branżą reklam, jak również prezentowaniu treści i wyników ankiety dla odwiedzających.

Całość utrzymana jest w tonacji stalowoszarej połączonej z kolorem głębokiego, północnego morza. Proste linie, klasyczna kompozycja i brak zbędnych ozdobników sprawiają, że serwis informacyjny kojarzy się z rzetelnymi, konkretnie podanymi informacjami dotyczącymi przedsiębiorstwa, które sprawia na pierwszy rzut oka wrażenie kompetentnego i bardzo profesjonalnego, a to wzbudza zaufanie u odwiedzających.

następny szablon: First Color

Szablon - Strona www dla prezentacji wirtualnej