Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Cogs

Szablon - Strona www dla prezentacji grafiki 3d

Strona www dla agencji pr

Szablon 'mPR' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 64

Powrót do listy szablonów mPR

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla agencji pr

Numer szablonu: 64

Biznesowy szablon nadający się do prezentacji internetowej firmy oferującej usługi z zakresu Public Relations lub podobne. Szata graficzna jest jasna, przejrzysta i czytelna. Nawigacja została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej intuicyjna.

Dodatkowe informacje o szablonie

Agencja PR - któż lepiej niż ona zna się na kreowaniu wizerunku? I któż będzie miał lepiej wykreowaną pod tym względem stronę www? Poszukując idealnej szaty graficznej dla strony swojej agencji PR warto zerknąć na szablon mPR, który doskonale spełnia wszystkie kryteria przejrzystości i czytelności.

Szablon zorientowany jest w biało-błękitnej kolorystyce, która kojarzy się z niezawodnością i szczerością. Górny panel stanowi miejsce dla bardzo ważnej w tym przypadku grafiki. Tutaj jest to wizualizacja zadartej strony jakiegoś dokumentu, na którego froncie widnieje to, co stoi za sukcesem każdej agencji PR - czyli ludzie. To ludzie biznesu - pewni siebie, profesjonalni, młodzi i uśmiechnięci - czyli tacy, jakich chce kreować każda agencja.

Mapa witryny utrzymana jest w szarej tonacji, z ciekawymi symbolami przy odnośnikach do kolejnych podstron. Centralną część strony zajmuje treść strony, opatrzona ciekawym zdjęciem zgodnym z jej tematyką. Taka szata graficzna sprawia wrażenie schludnej, czystej i wzbudzającej zaufanie, zatem można założyć, że agencja PR sama odzwierciedla cechy, które są wykreowane na jej stronie.

następny szablon: Magiczny Wpis

Szablon - Portal społecznościowy