Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Slight Flame

Szablon - Strona www dla prezentacji usług

Strona www dla bazy danych

Szablon 'ReMed' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 39

Powrót do listy szablonów ReMed

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla bazy danych

Numer szablonu: 39

Grafika dla strony prezentującej treści pisane, czyli np. artykuły. Niewielka ilość ilustracji, wyważona i harmoniczna delikatna grafika.

Dodatkowe informacje o szablonie

Szablony ReMed stron www zawierających duże ilości materiałów powinny się charakteryzować przede wszystkim maksymalną przejrzystością. Poza tym, warto by miały wygodną wyszukiwarkę - taką jak prezentuje powyższy szablon, idealny do baz danych.

To szablon w delikatnych odcieniach szarości, błękitu i bieli. Taka gama kolorystyczna zapewnia maksymalną przejrzystość i czytelność dla tekstu. Kojarzy się z profesjonalizmem i dobrą organizacją. W przypadku stron o charakterze baz danych, na przykład dla różnych artykułów, bardzo ważne jest by szablon sprawiał wrażenie skrupulatnie posegregowanych materiałów w obszernej szufladzie. Na stronie, poza górnym, ozdobnym panelem, nie ma żadnych ozdobników, żadnych elementów odwracających uwagę od głównego konceptu strony.

Górną część strony zajmują buttony do poszczególnych podstron, harmonijnie zaprezentowane, ale nie bijące po oczach. Lewa strona szablonu to prezentacja elementów bazy danych, jakie możemy na niej znaleźć. Prawy górny róg został zaprojektowany pod wygodną wyszukiwarkę treści na stronie, pod spodem zaś możemy znaleźć odnośniki do wybranych, najciekawszych podstron witryny. Całość pod kątem przejrzystości i estetyki można ocenić na piątkę z plusem!

następny szablon: Portfil

Szablon - Strona www dla minimalistycznego portfolio