Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Bell Cosmetics

Szablon - Strona www dla sklepu kosmetycznego

Strona www dla firmy geodezyjnej

Szablon 'Map Labs' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 31

Powrót do listy szablonów Map Labs

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy geodezyjnej

Numer szablonu: 31

Przedstawiam kolejny pomysł na wygląd witryny firmy lub organizacji. W nagłówku, na niebieskim tle, dobrze będzie wyglądała animacja związana z branżą firmy.

Dodatkowe informacje o szablonie

Firma geodezyjna to nic innego jak szablonowość, profesjonalizm i precyzja w każdym calu - i to dosłownie. Dlatego też szablon witryny reprezentującej firmę geodezyjną musi przedstawiać wszystkie te cechy.

Map Labs to innowacyjny szablon, w którym stawia się na profesjonalizm. Profesjonalizm wyraża się tu poprzez niebiesko-białą kolorystykę. Białe tło i niebieski górny panel przedstawiający perfekcyjnie wytyczone miasto z lotu ptaka, to minimalistyczny projekt, który zawiera w sobie wszystko, czego potrzeba. Prostota tła została w tym szablonie przełamana ciekawym logo w lewym górnym rogu, wraz z nagłówkiem strony, dość stanowczo oddzielonym od reszty szaro-niebieskim paskiem.

W centralnej, lewej części strony można umieścić aktualności lub istotne zmiany w funkcjonowaniu firmy oraz strony www. Prawa część została zagospodarowana przez odnośniki do kolejnych podstron oraz dane teleadresowe. Ten szablon, choć bardzo prosty i oszczędny w formie, tak naprawdę zawiera wszystko, czego oczekuje odbiorca pragnący skorzystać z profesjonalnych usług geodezyjnych. Znajdzie tu: konkret i oszczędność formy, przekładające się na profesjonalizm i porządne wykonanie usługi!

następny szablon: Art Shade

Szablon - Strona www dla opowiadań