Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Drop Water

Szablon - Strona www dla agencji rozwoju

Strona www dla sklepu motoryzacyjnego

Szablon 'Yellow Mood' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 48

Powrót do listy szablonów Yellow Mood

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla sklepu motoryzacyjnego

Numer szablonu: 48

Zamiarem było stworzenie w miarę ciemnego szablonu z jaskrawymi akcentami przyciągającymi wzrok. Powstał więc stylowy projekt dosyć estetyczny w swojej prostocie. Myślę, że byłby dobry dla strony przedstawiającej treści motoryzacyjne.

Dodatkowe informacje o szablonie

Motoryzacyjne strony internetowe kojarzą się raczej ze stalą kolorystyką utrzymaną w odcieniach czerni grafitu, przełamaną intensywnie kolorowymi akcentami. Tak jest również w przypadku Yellow Mood - innowacyjnego szablonu dedykowanego sklepowi motoryzacyjnemu. Grafika w centralnej części strony nie pozostawia raczej złudzeń co do charakteru witryny - to zdjęcie przedstawiające maski dwóch intensywnie żółtych aut zetknięte ze sobą.

Strona podzielona jest na trzy zasadnicze segmenty - lewa kolumna z mapą witryny, prawa z ciekawostkami, które można znaleźć na stronie, oknem wyszukiwania oraz miejscem na reklamy, oraz środkowa z właściwym danej podstronie tekstem i zdjęciami. Tło strony ma raczej jednolity charakter bez ozdobników, poprzecinane jest za to jaskrawo żółtymi elementami graficznymi - czcionkami nagłówków, liniami oddzielającymi poszczególne segmenty witryny, czy wreszcie żółtym paskiem nawigacyjnym i zdjęciem z autami w centralnym punkcie.

Sklep, który będzie reprezentowała taka witryna, będzie odbierany jako niezwykle dynamiczny, nowoczesny, przeznaczony dla odważnych twardzieli - czyli będzie obrazowała cechy każdego miłośnika szybkich czterech kółek.

następny szablon: Simplext

Szablon - Strona www dla gazety