Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Silverse

Szablon - Strona www dla firmy motoryzacyjnej

Strona www dla firmy ochroniarskiej

Szablon 'Sekura' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 76

Powrót do listy szablonów Sekura

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy ochroniarskiej

Numer szablonu: 76

Szata graficzna wraz z czytelnym logotypem dla firmy zajmującej się ubezpieczeniami. Na uwagę zasługuje spójność tematyczna i zwartość szablonu.

Dodatkowe informacje o szablonie

Branża ubezpieczeniowa w reklamie jest przedstawiana nie za pomocą konkretnej symboliki, lecz za pomocą symboliki kolorów. Dlatego inwestując w gotowy szablon dla firmy ubezpieczeniowej, powinniśmy postawić na kolor granatowy, wzbudzający zaufanie, kojarzący się z pieniędzmi, profesjonalizmem i opieką. Kolor szary to wrażenie stabilności, pewności i powagi, a delikatne "wtrącenie" odcienia zieleni do ciemnoniebieskiego tła sugeruje, że stosujemy świeże, innowacyjne rozwiązania w swoich usługach. Ten patent kolorystyczny sprawdzi się świetnie również w przypadku firmy ochroniarskiej.

Szablon Sekura to szare tło podzielone na dwie kolumny z treścią strony, ograniczony od dołu i od góry przez ciemnoniebieskie paski - przy czym górny przeznaczony został na dyskretnie umieszczone buttony. Sekura to prosty, wręcz klasyczny szablon, który nie pozostawia wątpliwości co do jakości usług i profesjonalizmu firmy, która się nim posługuje.

następny szablon: Simplah

Szablon - Strona www dla czasopisma naukowego