Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Aqua Balls

Szablon - Strona www dla reklamy produktu

Strona www dla prezentacji bloga

Szablon 'Redstetics' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 27

Powrót do listy szablonów Redstetics

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla prezentacji bloga

Numer szablonu: 27

Wygląd strony, podczas tworzenia którego położono nacisk przede wszystkim na estetykę i przejrzystość formy.

Dodatkowe informacje o szablonie

Blog to miejsce w sieci, do którego zaglądamy, by nieco poczytać - w związku z tym szablon dla bloga musi być oparty przede wszystkim na prostocie, bo prostota to przejrzystość treści.

Szablon dla prezentacji bloga to klasyczny przykład trójpodziału. Górny, zorientowany poziomo pas przeznaczony został na logo i tytuł bloga, oraz ewentualne elementy graficzne, które mają na celu scharakteryzować stronę. Centralna, najszersza kolumna poświęcona jest poszczególnym notkom na blogu, zaś wąska kolumna po prawej stronie jest przeznaczona na odnośniki służące do nawigacji po stronie.

Szablon Redstetic to propozycja dla minimalistów, którzy mają coś do powiedzenia w sieci. Jasne, szare tło daje wrażenie profesjonalizmu i konkretu - odwiedzający bloga od razu zorientuje się, że nie jest to strona nastawiona na zysk, ale na wrażliwego, inteligentnego czytelnika, którego umysł chce skupiać się na treści, więc z miejsca odrzuca wszelkie "fontanny i wodotryski", jakie często można znaleźć na blogach. Z kolei jaskrawo czerwony górny panel i czerwone nagłówki informują czytelnika o tym, że blog rozwija się dynamicznie, a poruszane na nim treści są ważne i interesujące.

następny szablon: Blue Smoke

Szablon - Strona www dla serwisu informacyjnego