Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Portfil

Szablon - Strona www dla minimalistycznego portfolio

Strona www dla kawiarni

Szablon 'Cafe Emocje' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 37

Powrót do listy szablonów Cafe Emocje

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla kawiarni

Numer szablonu: 37

Szata graficzna obrazująca przykładową witrynę nieistniejącej kawiarni. Prezentowana strona zawiera wiele działów, takich jak newsy lub rezerwacje stolików. Razem z witryną bazującą na tym szablonie wykonać mogę także system dodawania informacji oraz działający system rezerwacji miejsc lub/i biletów.

Dodatkowe informacje o szablonie

Kawiarnia to miejsce, które przede wszystkim kusi aromatem świeżo zmielonych ziaren kawy - oddziałuje na zmysły człowieka. Strona internetowa dla kawiarni z oczywistych względów nie może kusić aromatem, ale umieszczone w jej centralnym punkcie zdjęcie filiżanki gorącej kawy i kawowych ziaren, automatycznie pobudza wyobraźnię smakową i zapachową odbiorcy.

Idealnym rozwiązaniem dla nowo powstałej kawiarni będzie więc szablon Cafe Emocje, którego część wizualną oparto na symbolice kawy. Główne elementy tła wykonano w kolorze intensywnej czerwieni, kolorze energetycznym i wyostrzającym apetyt i brązie palonych ziaren kawy - brąz z kolei jest kolorem elegancji, klasyki i sztuki.

Czerwień i brąz zrównoważono w tym szablonie delikatną bielą, poprzetykana gdzieniegdzie miniaturami zdjęć obrazującymi działalność kawiarni. Prawa, szersza część szablonu nastawiona jest na prezentację treści połączonej z fotografiami, lewa wąska kolumna może zostać wykorzystana na prezentację aktualności, które mają miejsce w kawiarni. Szeroka górna część strony to miejsce stricte reklamowe - działające na zmysły, rzucające się w oczy, pokazujące już przy pierwszym rzucie oka, do kogo należy strona oparta na tym szablonie.

następny szablon: Beauty Chin

Szablon - Strona dla prezentacji kosmetyku