Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Projekty graficzne

Znaki graficzne, Logo, logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, postery, banery, ...

Projekty graficzne - czym są według nas?

Publikacją nie jest tylko książka czy czasopismo. Jest nią również plakat, wizytówka, ulotka, papier firmowy. Słowem: wszystko, co się da wydrukować.

W naszej firmie od lat zajmujemy się przemyślanym projektowaniem grafiki. Elementy identyfikacji wizualnej, które oferujemy zawsze w kilku wariantach, są oparte na psychologicznych badaniach - wywołują określone emocje i skojarzenia. Potrafimy tak przedstawić na przykład znak logo, aby od razu przywodził na myśl określoną branżę, potrafimy zaprojektować taką wizytówkę, która ściągnie uwagę i spowoduje automatyczne zapamiętanie np. nazwy firmy. Mamy dziesiątki prac graficznych wykonanych na przestrzeni kilku lat, jako dowód takiego działania wizualnego publikacji.

Projektowanie grafiki dla plakatów, banerów czy ulotek często wiąże się ściśle z zagospodarowaniem miejsca - przecież plakat ma wyróżnić się i ściągnąć uwagę przechodnia z odległości kilkunastu metrów. Należy tak zaprojektować ułożenie zawartości, żeby zrobił to skutecznie, a następnie sam projekt graficzny "poprowadził" spojrzenie przechodnia ku informacjom szczegółowym, pozwalając mu zapamiętać szczegóły np. reklamowanej imprezy. Dzięki takiemu procesowi projektowania (zamiast losowego rozmieszczania elementów treści na grafice - jak to często robi nasza konkurencja), nasze publikacje działają - nie tylko jako "ładne obrazki", ale także jako funkcjonalne narzędzia zwiększające sprzedaż (lub realizację innych celów) Klientów.

To jasne że także estetyka formy graficznej jest ważna. Projekty graficzne naszego autorstwa wyróżniają się najczęściej funkcjonalnym minimalizmem, dopracowaniem szczegółów graficznych i czytelnością. Duże doświadczenie naszych grafików gwarantuje wykonywanie projektów które nigdy nie będą sztampowe, powtarzalne czy nudne. Logotypy mają przemyślany nie tylko krój czcionek, ale także interlinię oraz kerning (odległości między literami) czy nawet szerokość każdej czcionki. Znaki graficzne mają przemyślany i bardzo często przedyskutowany niemal każdą linię. Żaden element czy kolor nie jest wykonywany bez ugruntowania psychologicznego.

Prawie wszystkie projekty graficzne wykonujemy w technice wektorowej. Oznacza to, że taki projekt można powiększać i zmniejszać, a on nie traci swojej jakości. Po powiększeniu logo nawet 1000x - nie będzie widać pikseli, ale gładkie linie i gładkie przejścia. Znaki logo, logotypy i wszelkie inne prace (wizytówki, ulotki, plakaty, banery,... ) rozpoczynamy od wykonania kilku wstępnych wersji, następnie, po wyborze jednej z nich i zastosowaniu poprawek Zleceniodawcy (dowolna ilość) - wykonujemy sześć różnych wersji - normalną (kolor na białym tle), rewers (kolor na ciemnym tle), odcienie szarości na białym tle, na ciemnym tle, oraz biały znak na czarnym tle i czarny znak na białym tle (ostatnie dwie wersje mają tylko po dwa kolory - czarny i biały). W zestawieniu z wektorową formą grafiki, oznacza to że Zamawiajacy otrzymuje logo które może wykorzystać do wykonania malutkiego napisu grawerowanego na długopisie, ale także na wizytówkach, plakatach czy banerach budynkowych 10x10 metrów! Jeśli chodzi o logo w identyfikacji wizualnej - nic więcej nie jest potrzebne.

W każdym przypadku, razem z każdą wykonaną grafiką (oraz jej wszelkimi źródłami), przesyłamy Zamawiajacemu na piśmie przekazanie majątkowych praw autorskich do wykonanych prac. Możemy również wykonać wymiarowanie pracy i przygotować ją na przykład do zastrzeżenia znaku handlowego lub towarowego.

Oferujemy także usługi takie jak rewitalizacja grafiki, przerysowywanie starych, nieczytelnych lub wykonanych niedbale grafik i znaków - przekształcając je w nowoczesne prace do wszelkich zastosowań. W naszej ofercie jest też rozwinięcie znaków graficznych poprzez stworzenie wersji z podtytułem lub znakiem wzbogacającym. Tak samo z publikacjami graficznymi - możemy wykonać np. modyfikacje ulotki, jej rozwinięcie (np. poprzez dodanie nowych stron w tym samym stylu) i rewitalizację jej szaty graficznej.

Każdy nasz projekt graficzny jest tak samo wyrónany, zadbany, dokończony i estetyczny. Nie żałujemy czau na detale - wiemy że odbiór grafiki opiera się właśnie na nich.

Współpracujemy z kilkoma drukarniami i możemy przeprowadzić projekt także przez fazę druku - uwalniając Zleceniodawcę od przegryzania się przez problemy palety barw, tzw. proofu drukarskiego i kilku innych problemów. Innymi słowy - potrafimy kompleksowo obsłużyć projekt graficzny - od pierwszego piksela, po wysyłkę paczki z gotowym produktem - np. gotowymi plakatami do Klienta.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o szczegóły, porozmawiaj o swojej wizji, wysłuchaj naszych pomysłów. Bardzo lubimy rozmawiać o grafice, o projektach i o identyfikacji wizualnej Twojej marki. Podpowiemy, co warto wykonać, a czego lepiej się wystrzegać, przygotujemy dobre projekty wstępne, doradzimy i przygotujemy świetną ofertę. Zadzwoń (tel. 697-473-572) lub napisz (e-mail: biuro@revolweb.pl) - na 100% zyskasz już po pierwszej odpowiedzi. Zapraszamy!

Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

Szybka wiadomość bezpośrednia:

Nasi Klienci

 • Klient: Narodowy Fundusz Zdrowia
 • Klient: Fortis Media
 • Klient: Instrukcja.pl
 • Klient: Gastromaniacy
 • Klient: Uniwersytet Wrocławski
 • Klient: Astrid Berlin
 • Klient: Mundo Aleman
 • Klient: Teralab
 • Klient: 4 Intellect
 • Klient: Reso
 • Klient: ID Ads
 • Klient: Grupa Medium

Referencje

Co sądzą o nas nasi Klienci?

Pisma referencyjne od naszych Klientów Kliknij aby Zobaczyć
pisma referencyjne »
Lifting stron www

Informacje

RevolWEB Piotr Sadowski Rewolucyjne witryny WWW NIP: 611-259-02-63
REGON: 020484324
BRE BANK: 50 1140 2004
0000 3902 4764 1380
biuro@revolweb.pl tel. 697-473-572 Rok założenia marki: 2001.
Rok założenia firmy: 2007.