Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzednia grafika: IDNet logo

IDNet logo

Prosty znak graficzny i logo dla producenta łodzi

Znak graficzny i logo

Powrót do listy grafik Prosty znak graficzny i logo dla producenta łodziProsty znak graficzny i logo dla producenta łodzi

Zapytaj o ten projekt:

Znak graficzny i logo

Bardzo uproszczony znak graficzny oraz napis, wykonany nieskomplikowanym krojem czcionek, został wzbogacony efektami kolorystycznymi, świetlnymi oraz odbiciem zwierciadlanym. Można także zrezygnować z tych wszystkich dodatków aby otrzymać proste i czytelne logo monochromatyczne.

Dodatkowe informacje o tym projekcie

Na pozór proste logo firmy zawiera w sobie wiele elementów, szczegółów wyróżniających logo spośród podobnych projektów. Całość jest w pełni unikalna. Po pierwsze prosty krój czcionki tekstu pisanego drukowanymi literami wpływa na czytelność znaku. Po drugie kolor wypełnienia liter został celowo cieniowany. Soczysta żywa barwa zgaszonej purpury z fioletem nie da się pominąć. Logo to wyróżnia się zarówno umieszczone na białym, jak i czarnym tle. Ozdobnikiem logo jest zwierciadlane odbicie liter, które dodaje głębi. By znak graficzny nie był wyłącznie tekstem wzbogacono go imitacja żagli dmuchanych przez wiatr, które są motywem morskim, wodnym w projekcie producenta łodzi. Wyraźne odcięcie barw przebiegająca w zaokrągleniu przez środek napisu to zarys horyzontu, zaś odbicie liter może symbolizować odbicie w wodzie. Można śmiało powiedzieć iż to logo to graficzna kreacji napisu.

następna grafika: Pasieka Żelechowski - przeprojektowanie i przerysowanie logo od nowa.

Pasieka Żelechowski - przeprojektowanie i przerysowanie logo od nowa.