Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzednia grafika: Pasieka Żelechowski - przeprojektowanie i przerysowanie logo od nowa.

Pasieka Żelechowski - przeprojektowanie i przerysowanie logo od nowa.

Znak graficzny dla Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów

Monochromatyczne logo stowarzyszenia

Powrót do listy grafik Znak graficzny dla Stowarzyszenia Rzeczników KonsumentówZnak graficzny dla Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów

Zapytaj o ten projekt:

Monochromatyczne logo stowarzyszenia

Jednokolorowy znak graficzny stanowi element identyfikujący markę. Dzięki niewielkiej komplikacji graficznej - nadaje się do nanoszenia i jest czytelny w dowolnym rozmiarze - od kilku milimetrów wzwyż. Napis, uzupełniający logo, tak naprawdę jest zbędny i nie stanowi jego części.

Dodatkowe informacje o tym projekcie

Ten logotyp ma charakter informacyjny i rozpoznawczy dla marki. To monochromatyczne logo o wymownym kształcie. Tworzy go dużą drukowana litera K, pod lupą. Niebieski kolor i prosty kształt wydają się być standardem, mimo wszystko logo jest unikatowe i bardzo oryginalne w swym minimalizmie. Dzięki prostocie kształtu i jednemu kolorowi można go nadrukować praktycznie na wszystkim jak i z łatwością wkomponować w kreacje graficzne na potrzeby internetu. Delikatne cienie zastosowane w wypełnieniu litery wprowadzają urozmaicenie i efekt zdobniczy. Logo występuje w wersji skróconej i pełnej. W pełnej wersji obejmuje znak graficzny wraz z tekstem - nazwą zamawiającego, zaś w wersji skróconej jest wyłącznie znakiem marki. To ciekawy projekt wykorzystujący sprawdzone rozwiązania. Łączy on klasykę z nowoczesnym spojrzeniem na design.

następna grafika: WorthSeeing Australia - logo dla podróżnika

WorthSeeing Australia - logo dla podróżnika