Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzednia grafika: Prosty znak graficzny i logo dla producenta łodzi

Prosty znak graficzny i logo dla producenta łodzi

Pasieka Żelechowski - przeprojektowanie i przerysowanie logo od nowa.

Redesign logo pasieki

Powrót do listy grafik Pasieka Żelechowski - przeprojektowanie i przerysowanie logo od nowa.Pasieka Żelechowski - przeprojektowanie i przerysowanie logo od nowa.

Zapytaj o ten projekt:

Redesign logo pasieki

Zleceniodawca posiadał już bardzo podobne logo, zrealizowane w domowy sposób. Przerysowaliśmy je od zera, ujednoliciliśmy typografię i kolorystykę, finalny projekt przygotowaliśmy w wersji wektorowej.

Dodatkowe informacje o tym projekcie

Otrzymaliśmy zlecenie liftingu starego logotypu pasieki Żelechowski. Naszym zadaniem było nie tylko nadanie mu lepszej wymowy i ciekawszej kompozycji, ale także dostosowanie do powszechnego zastosowania na wszystkich nośnikach reklamy. Postawiliśmy na jednolitą, bardzo stonowaną kolorystykę, w barwach natury, a konkretnie użyliśmy miodowych odcieni żółtego. Ten zabieg pozwolił nam oddać ofertę naszego Klienta w całej okazałości. Metoda cieniowania tła ukazała różnorodność odcieni miodu w zależności od zebranego przez pszczoły nektaru. Forma graficzna przybrała kształt plastra miodu, sześciokąta foremnego. W centrum umieściliśmy symbol pszczoły, która jest głównym producentem oferowanego przez naszego Klienta miodu. Treść w logotypie ograniczyliśmy do nazwy Gospodarstwo pasieczne Żelechowski dodając rok powstania firmy. Taka kompozycja informuje odbiorcę, że pasieki są ekologiczne i prowadzone w tradycyjny sposób. Podkreślenie wieloletniej działalności budzi także zaufanie w nowo poz

następna grafika: Znak graficzny dla Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów

Znak graficzny dla Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów