Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Bigally

Szablon - Strona www dla artysty

Strona www dla zarządcy nieruchomości

Szablon 'Multinfo' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 71

Powrót do listy szablonów Multinfo

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla zarządcy nieruchomości

Numer szablonu: 71

Szata graficzna dla witryny typowo informacyjnej, o tematyce raczej poważnej. Żywa i kontrastowa kolorystyka, przejrzysta i czytelna forma i uwypuklone akapity treści i elementy nawigacyjne - to główne cechy tego szablonu.

Dodatkowe informacje o szablonie

Zarządca nieruchomości powinien mieć witrynę, która nie będzie pozostawiała wątpliwości, że jest odpowiednim przedsiębiorcą w odpowiednim miejscu! Strona musi już za pierwszym spojrzeniem dawać wrażenie pewności, solidności i profesjonalizmu. Doskonale sprawdzi się w tym zadaniu szablon www Multinfo - minimalistyczny, przejrzysty, ale dynamiczny.

Multinfo to szablon z tłem w jasnym kolorze z granatową ramką, co kojarzy się z jawnością zamiarów i profesjonalizmem. Aby jednak wykazać dynamizm i nowoczesność w działaniu, w projekcie szablonu posłużono się czerwonymi nagłówkami. O tym, czemu jest dedykowany ten szablon, świadczy zdjęcie w górze strony przedstawiające fragment fasady eleganckiej kamienicy, będące w zasadzie jedynym ozdobnikiem strony, zgodnie z zasadą "mniej znaczy więcej".

Lewa kolumna witryny to miejsce na odnośniki do kolejnych podstron oraz niewielki baner reklamowy. W centralnej części natomiast znajdziemy właściwą treść witryny, na której zarządca nieruchomości może zareklamować swoje usługi. Uwypuklenie najważniejszych akapitów i poszczególnych części strony sprawia, że ten szablon jest niezwykle przejrzysty i skupia uwagę na tym, co najistotniejsze.

następny szablon: Ximple

Szablon - Strona www dla bloga pisarskiego