Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:ESN

Szablon - Strona www dla biznesu rolniczego

Strona www dla wizytówki usługowej

Szablon 'Dimmed' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 44

Powrót do listy szablonów Dimmed

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla wizytówki usługowej

Numer szablonu: 44

Dimmed to szablon stworzony bez określonego celu. Jednak powstały podczas eksperymentów graficznych layout przedstawia eleganckie i stylowe połączenie kolorystyki z formą.

Dodatkowe informacje o szablonie

Aby zaprezentować swój usługowy biznes z jak najlepszej strony, należy właśnie od strony zacząć. Bez względu na to, jaki rodzaj usług oferujesz, powyższy szablon będzie świetnie prezentował twoją firmę.

To szablon strony www opartej na niewielkich ilościach treściwego tekstu, oraz na zdjęciach. Wkomponowane w środkową górną część strony elementy graficzne w postaci ziemskiego globu, w stonowanej kolorystyce szarości, bieli i błękitu, to doskonała propozycja dla wizytówki usług telekomunikacyjnych, czy innych powiązanych z globalnym zasięgiem.

Szablon Dimmed podzielony jest na trzy sektory. Górny, przeznaczony na slogan oraz przedstawienie działalności. Środkowy - na wypunktowanie najważniejszych cech firmy, zakresu jej usług, wartości, jakimi się kieruje. Dolny sektor strony w połączeniu z miniaturami zdjęć może zostać wykorzystany na opisanie dotychczasowych realizacji, czy innych ciekawych zdarzeń powiązanych z działalnością firmy.

Powyższy szablon w zasadzie na pierwszej stronie prezentuje wszystko, co najważniejsze. Może być więc czymś na kształt wizytówki dla firmy lub freelancera, promującego swoje usługi w Internecie, ponieważ jest przejrzysty i pozwala zawrzeć wszystko, co istotne w danej działalności.

następny szablon: You Online

Szablon - Strona www dla portalu informacyjnego