Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:You Online

Szablon - Strona www dla portalu informacyjnego

Strona www dla prezentacji usług

Szablon 'Slight Flame' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 40

Powrót do listy szablonów Slight Flame

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla prezentacji usług

Numer szablonu: 40

Szata wykonana z myślą o prostej witrynie informacjnej, np. na temat jakiegoś produktu lub grupy produktów. Charakteryzuje się żywiołową kolorystyką oraz zwartą formą.

Dodatkowe informacje o szablonie

Powyższy szablon to idealne połączenie treściwości zawartego na stronie materiału z prostotą formy. W prezentacji usług, na przykład z sektora finansowego, nie możemy pozwolić, by nadmiar efektów graficznych wyparł sens istnienia tej witryny.

Szablon Slight Flame dla prezentacji utrzymany jest w ciepłej, pomarańczowej kolorystyce przełamanej bielą, i niewielkimi elementami wizualnymi w chłodnych barwach. Czarna czcionka na białym tle pozwala skupić się na tym, co w najistotniejsze, czyli na treści - przedstawieniu usług oferowanych przez firmę wizytującą się powyższym szablonem.

Strona dzieli się na dwa zasadnicze segmenty w orientacji pionowej, które z kolei wyodrębnione są od siebie nawzajem za pomocą prostych, wyrazistych belek z nagłówkami. Na szczycie szablonu umieszczono wyraźne, błękitne buttony o nowoczesnym wyrazie, przenoszące odwiedzającego do poszczególnych podstron.

Ten szablon jest doskonały dla witryn usługowych, ponieważ ma miejsce na wszystko - prezentację usług, zamówienie subskrypcji do newslettera, a nawet okienko na reklamy. Można śmiało powiedzieć, że jest to szablon bardzo praktyczny - nie tylko pod kątem wizualnym, ale również ze względu na to, że strona, która jest na nim oparta, może sama na siebie zarabiać!

następny szablon: ReMed

Szablon - Strona www dla bazy danych