Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Apos

Szablon - Strona www dla firmy handlowej

Strona www dla czasopisma podróżniczego

Szablon 'Travel Terra' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 61

Powrót do listy szablonów Travel Terra

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla czasopisma podróżniczego

Numer szablonu: 61

Travel Terra to szata graficzna dla strony mającej być w zamyśle pamiętnikiem - blogiem osoby podróżującej i opisującej swoje przygody i wrażenia. W szablonie połączone zostały elementy kompozycyjne uważane za nowoczesne, z obiektami stylistycznymi przywodzącymi na myśl symbolikę orientalną i starodawną.

Dodatkowe informacje o szablonie

Strona dla czasopisma podróżniczego musi pobudzać wyobraźnię - zachęcać do czytania prezentowanych na niej artykułów, ale i do podróżowania.

Szablon Travel Terra jest idealnym przykładem szablonu dla czasopisma podróżniczego, prezentującego swoje dokonania w sieci. Szablon ma formę otwartej gazety ułożonej na czarnym tle. Spod gazety i z niej wysuwają się kolorowe fotografie o tematyce podróżniczej. Sama "gazeta" czyli centralna część szablonu podzielona jest na stopkę z odnośnikami do poszczególnych podstron po lewej stronie, i duże zdjęcie pustyni, okraszone podróżniczym cytatem, w górnej części witryny. Centrum witryny stanowią opowieści podróżnicze, opatrzone datą i tytułem, co sprawia, że całość nabiera przyjemnego, globtroterskiego charakteru. W dodatku, każda z wypraw opisywanych w artykule może być opatrywana osobną fotografią, na którą znalazło się również miejsce w tym pozornym nieładzie porozrzucanych na stole zdjęć.

Efektywność tego szablonu jest ogromna - zwraca on uwagę niebanalnym charakterem i kolorowymi zdjęciami, ale pozwala też dostrzec treść artykułu, która gra tu główną rolę, i została wyeksponowana czytelnie, ciemną czcionką na jasnym tle.

następny szablon: Shina

Szablon - Strona www dla firmy dystrybucyjnej