Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:mPR

Szablon - Strona www dla agencji pr

Portal społecznościowy

Szablon 'Magiczny Wpis' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 63

Powrót do listy szablonów Magiczny Wpis

Zapytaj o ten szablon:

Portal społecznościowy

Numer szablonu: 63

Wygląd dla strony mogącej być serwisem społecznościowym lub platformą komunikacji. Podczas tworzenia tego szablonu zwrócono uwagę na maksymalną używalność - przejrzystość i czytelność witryny. Również ujednolicona, dynamiczna i konkretna kolorystyka będzie pomagać użytkownikowi w nawigacji i poruszaniu się po witrynie opartej na tym szablonie.

Dodatkowe informacje o szablonie

Portal społecznościowy - miejsce spotkań w sieci, do którego każdy użytkownik będzie chciał chętnie wracać każdego dnia, napędzając jej wyświetleń. Taki cel powinien sobie postawić każdy właściciel serwisu społecznościowego i dążyć do niego, przede wszystkim inwestując w odpowiednią szatę graficzną swojej strony.

Szablon Magiczny Wpis to wizualizacja fikcyjnego portalu społecznościowego, które kojarzymy, i których używamy chyba wszyscy. Stąd też doskonale wiemy, że najważniejszą cechą takiej witryny jest jej funkcjonalność - jedno spojrzenie i wiemy, gdzie się znajdujemy i co widzimy. Jedno kliknięcie i znajdujemy się w odpowiednim oknie, by wpisać komentarz czy dokonać jakiejś akcji. W Magicznym Wpisie część strony poświęcona prezentacji portalu i jej logo jest umieszczona w lewym górnym rogu, na białym tle, które nie rzuca się w oczy. Nieco mocniej zaakcentowana jest strefa wyszukiwania (po prawej) i strefa ostatnio dodanych aktywności (na dole strony). Zaakcentowano to za pomocą ostrego, wyrazistego fioletu. Dodatkowym atutem tego szablonu są duże, pomarańczowe przyciski akcji, które świetnie odznaczają się na fioletowym tle. Całość nastawiona jest w widoczny sposób na efektywność i akcję.

następny szablon: Apos

Szablon - Strona www dla firmy handlowej