Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Smakuje

Szablon - Strona www dla pizzerii

Strona www dla producenta ślubnego

Szablon 'Bridal' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 58

Powrót do listy szablonów Bridal

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla producenta ślubnego

Numer szablonu: 58

Szablon witryny projektowany z myślą o serwisie internetowym sklepu sukien ślubnych. Szablon ten jednak może bć wykorzystywany jako szata graficzna innych, podobnych tematycznie witryn.

Dodatkowe informacje o szablonie

Salon sukien ślubnych, organizator wesel, czy orkiestra weselna, muszą mieć witrynę, która w wyraźny sposób będzie nawiązywała do obsługiwanych przez nich imprez. Śluby to tematyka delikatna, finezyjna, więc szablony dla stron producentów ślubnych powinny być utrzymane w takiej tonacji, nie tylko kolorystycznej.

Szablon Bridal to wzór strony stylizowanej graficznie na błękitne niebo, na którym unoszą się białe, zwiewne chmurki. Wyraźnie nawiązuje to do zakochania i sielskiej-anielskiej atmosfery, jaka ma towarzyszyć nowożeńcom podczas ślubu. Strona zorganizowana została w sposób centralny. Jej ramkę stanowi zdjęcie pogodnego nieba, oddzielonego od części informacyjnej delikatną, srebrną linią. Wnętrze części informacyjnej jest białe, opatrzone delikatnym motywem kwiatowym, oraz grafiką w postaci drewnianych skrzypiec i złotych obrączek. Również czcionka użyta na stronie zwraca uwagę swoją subtelnością, srebrnym kolorem i delikatnymi zawijasami.

Całość wspaniale współgra ze sobą, tworząc harmonijną całość, po której można wnioskować nawet bez czytania nagłówków, do kogo ta strona należy, i że raczej nie jest to strona zespołu death-metalowego.

następny szablon: Pure Pleasure

Szablon - Strona www dla producenta łazienek