Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Map Labs

Szablon - Strona www dla firmy geodezyjnej

Strona www dla opowiadań

Szablon 'Art Shade' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 30

Powrót do listy szablonów Art Shade

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla opowiadań

Numer szablonu: 30

Layout wykonany z myślą o witrynie prezentującej na przykład opowiadania i materiały o tematyce fantastycznej.

Dodatkowe informacje o szablonie

Strony przeznaczone do czytania i do tego, by oglądający chciał zawiesić na nich oko nieco dłużej, muszą posiadać specyficzny layout. Wśród młodszych i starszych ludzi nie brakuje osób lubujących się w tematyce science-fiction, czy lubiących czytań nieprawdopodobne, może nawet nieco mroczne i sekretne opowieści ze świata. Takie treści wymagają odpowiedniej oprawy - doskonale wpasowuje się w ten trend szablon Art Shade.

To wyjątkowy szablon o wyjątkowym przeznaczeniu. Jego centralna część usytuowana jest bardziej po prawej stronie - szybciej przyswajalnej i rzucającej się w oczy dla większości społeczeństwa. Zawiera artykuły o tematyce grozy, fantazji, tajemniczości. Wąski górny pasek poświęcony jest wyłącznie na odsyłacze do poszczególnych stron i nagłówek przyklejony na tle księżyca sfotografowanego podczas bardzo ciemnej nocy. Lewa, wąska kolumna służy orientacji w stronie - przeznaczona jest do nawigacji, odsyłania czytelnika w inne, polecane artykuły na stronie.

Szablon tej witryny jest utrzymany w ciemnej kolorystyce. Białe litery i pomarańczowe nagłówki na czarnym tle są dobrze widoczne i nie męczą wzroku - co jest niezwykle istotne, gdy mamy do czynienia z witryną o charakterze czytelniczym.

następny szablon: Aqua Balls

Szablon - Strona www dla reklamy produktu