Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Red Blog

Szablon - Strona www dla bloga tematycznego

Strona www dla firmy wykończenia wnętrz

Szablon 'Jalous' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 51

Powrót do listy szablonów Jalous

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy wykończenia wnętrz

Numer szablonu: 51

Szata graficzna przeznaczona dla sklepu, hurtowni, producenta lub dystrybutora żaluzji, rolet oraz innych osłon okiennych. Estetyczna ale jasna kolorystyka i kontrastowe uwypuklenie ważnych elementów pozwoli klientom zwrócić na nie większą uwagę.

Dodatkowe informacje o szablonie

Firmy zajmujące się produkcją oraz dystrybucją określonej gamy produktów mogą sobie pozwolić na layout strony zaprojektowany konkretnie pod swoją branżę. Szablon Jalous jest dedykowany przede wszystkim producentom i sprzedawcom rolet, żaluzji i markiz do okien. Taka wąska tematyka wywołana jest nagromadzeniem na stronie elementów graficznych przedstawiających okna zasłonięte żaluzjami.

Górna część została zaprojektowana w celu zaprezentowania danych firmy - w lewym górnym rogu znajdziemy wyraziste, czerwone logo, zaś w prawym dane teleadresowe firmy. Po lewej stronie, na delikatnym biało-niebieskim tle, spod którego wychylają się nieśmiało motywy żaluzji, mieści się mapa witryny, zaś prawa strona w całości przeznaczona jest na prezentację firmy i jej produktów za pomocą treści oraz wymownych fotografii. Jasne tło witryny oraz kontrastowe czerwone litery nagłówków, a także kolorowe wyróżniające się na tle zdjęcia żaluzji pozwalają uwypuklać produkty oferowane przez tę firmę, a także sprawiają, że strona nie jest mdła ani nijaka, pomimo użytych na niej stonowanych, chłodnych barw. Całość sprawia zatem bardzo pozytywne, profesjonalne wrażenie.

następny szablon: MixeDexiM

Szablon - Strona www dla radia internetowego