Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Title360

Szablon - Strona www dla dystrybutora żywności

Strona www dla firmy ogranizującej wydarzenia

Szablon 'Bit' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 79

Powrót do listy szablonów Bit

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy ogranizującej wydarzenia

Numer szablonu: 79

Atrakcyjny wizualnie, nowoczesny i zawierający wiele elementów błyszczących oraz efektów świetlnych szablon, który zachowuje jednocześnie spójną formę i nadaje się do prezentacji nawet długich artykułów tekstowych.

Dodatkowe informacje o szablonie

Firmy organizujące wydarzenia, czyli firmy eventowe kojarzą się przede wszystkim z czymś niekonwencjonalnym. Każdemu przedstawicielowi takiej firmy będzie zależało, by przedstawić jej pracowników jako pełnych pasji, energii i zaangażowania, zaś sposób działania jako dynamiczny i niebanalny. Wszystkie te cechy może i powinna odzwierciedlać strona internetowa, oparta na jakimś ciekawym szablonie.

Szablon Bit to nowoczesny, wzbudzający zaufanie projekt. Oparty jest na kolorystyce błękitu i granatu, co wzbudza skojarzenie z elegancją, zaufaniem i profesjonalizmem. Szablon w zasadzie można podzielić na dwie główne strefy - lewy pasek służący do nawigacji, zawierający nowoczesne, dyskretnie wbudowane buttony, oraz centralną część w postaci ramki, wewnątrz której znajdziemy opisy poszczególnych podstron, wraz z obrazkiem ilustrującym dane zagadnienie. Wnętrze ramki wypełnione jest jasnym, białym kolorem, który rozprzestrzenia się w formie promieni na całą niebieską otoczkę. Zamysł jest taki, by to wrażenie rozprzestrzeniającej się fali energii przeniosło się na odbiorcę - i tak też się dzieje! Szablon jest niebanalny, nowoczesny i energetyczny, doskonale nadaje się do reprezentacji firmy eventowej.

następny szablon: Paragr

Szablon - Strona www dla agencji prawniczej