Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Pure Pleasure

Szablon - Strona www dla producenta łazienek

Strona www dla firmy handlowo-usługowej

Szablon 'Reddie' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 56

Powrót do listy szablonów Reddie

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla firmy handlowo-usługowej

Numer szablonu: 56

Szata graficzna która może być użyta do prezentacji kilku treści o podobnej tematyce na jednej stronie serwisu. Połączenie kolorystyczne i kompozycyjne nadaje witrynie charakter typowo biznesowy, toteż ten szablon będzie najlepiej wyglądał jako witryna firmowa.

Dodatkowe informacje o szablonie

Firmy handlowo-usługowe prezentujące siebie w internecie muszą zaakcentować swoje produkty i usługi w sposób szczególny. Przede wszystkim, powinny wzbudzać zaufanie, wrażenie stabilizacji, a jednocześnie wyrażać energię w działaniu i chęć pomocy.

Takie efekty wywołuje w odbiorcach szablon Reddie, w którym czerwone elementy odgrywają kluczową rolę. Mają one za zadanie zwrócić uwagę klienta i zapewnić go o niezwłocznym, energicznym działaniu w określonych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Witryna ma dość biurowy, oficjalny charakter. Elementy graficzne umieszczone w tle to cienie osób związanych z biznesem, podczas pracy. Również symbole "fajek" przy odnośnikach do podstron umieszczone po lewej stronie i zaakcentowane czerwonym kolorem wskazują na charakter usługowy, biurowy tej działalności. Strona podzielona jest na trzy sektory, z czego centralna część zawiera tematyczne zdjęcie oraz tekst dotyczący danej firmy i jej usług. Całość stwarza wrażenie dobrze uporządkowanej treści i formy, której elementy doskonale współgrają ze sobą. Wszystko to roztacza nad stroną i jej właścicielem aurę profesjonalizmu i bezproblemowej współpracy.

następny szablon: SuperB Water

Szablon - Strona www dla firmy produkcyjnej